Son Konu

Derin Sen Şeytana Pabucunu Ters Giydirirsin! Reyting Rekortmeni 'Sadakatsiz' Yeni Sezona Bomba Gibi Başladı

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-fdbb63e235de53cef95fe6c36431c40d63db3a2d.jpg

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz akşam Sadakatsiz’in yeni sezonu başladı. 32. bölümüyle yayın hayatına devam eden dizide neler oldu neler... Öyle ki 33. bölümü heyecanla bekliyoruz. Haydi yeni bölümün özetine ve detaylarına birlikte bakalım…

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her bölümüyle bizleri ekran başına kilitleyen ‘Sadakatsiz’i belki izliyorsunuzdur.

Dizi yeni sezona da bomba gibi başladı! Neler oldu neler, valla Derin’in yanında şeytan bile artık bize melek gibi görünür o derece.

Dizimizin 32. bölümünde Asya, Melih ve Bahar’ın düğünü için Tekirdağ’a gitti. Tam düğüne varacaktı ki eyvah! Asya’cığımız yolda gördüğü ve trafik kazası yapan adama yardım etti.

Böylece Berkay Ateş’i yeni sezonda ilk kez görmüş olduk.

Şimdiii gelelim Derin’ciğimize. Biz Derin’i tekerlekli sandalyede gördük şoke olduk.

Ama bizi daha da şaşırtan Derin'in yaptığı şeytani planın ta kendisi. Birazdan anlatacağız detaylıca…

Ayrıca düğünde Gönül’ün Asya’ya ettiği sitem bir miktar üzdü bizleri de.

‘İnşallah oğlunla sınanmasın’ lafına Asya’nın da canı epeyce bir sıkıldı.

Ali… İzlerken sinir krizi geçirmemek elde değil ama Ali, Demir ve Selen, Demir’in arkadaşından gelen videoyla ilgili büyük bir kavga ettiler.

Tüm bunlar yaşanırken de Nil, Ali’nin İstanbul’dan nefret ettiğini, sırf birtanecik annesi mutlu olsun diye tüm bunlara katlandığını söylerken duyuverdi.

Tabii haliyle tüm bunları gecenin sonunda Asya da öğrenmiş oldu.

Selçuk’la dertleşen Volkan evi satacağını söyledi. Tüm hayatı da bu paraya bağlıymış o derece.

Haa bu arada bombayı da patlatalım: Volkan İstanbul’da iş bulmuş. Derin iyileşince Asya ve Ali’yle yeni bir hayat kuracakmış. Yersen.

Bu arada Derin Asya’nın nikaha geldiğini gazetede görünce ufak çaplı bir sinir krizi geçirdi. Pek de ufak değildi gerçi ama olsun…

‘Ben onun yüzünden sakat kaldım’lar mı dersiniz ‘beni arabada bıraktı gitti’ demeler mi dersiniz… Gerçekten inanılmaz bir insansın Derin.

Bu arada o nasıl bi' oyunculuktur ya?❤️

Bu arada Volkan, Ali’yle arasını düzeltmek istiyor ama Ali’yi biliyorsunuz pek mümkün değil böyle bir şey.

Neyse efendim, Asya Volkan’a Ali’nin zorbalığa uğradığı videoyu gösterdi bu bölümde.

Gelelim Gönül’cüğümüzde. Volkan’ın eve satacağını duyunca Gönül’ün öfkesini hayal edebiliyor musunuz? İşin kötü tarafı bunu Derin’in de bilmemesi tabi…

Derin’in ‘ben onsuz yaşayamam’ demesi anneciğini biraz da olsa durdurdu tabii.

Zaten bu bölümün bombası da buradan sonrası:

twitter.com
Aynen böyle bakar kalırsınız işte...

twitter.com
Öyleyse vay halimize desenize.

twitter.com
Epey bekleyince bi' an biz de korkmadık değil şimdi yalan yok.

twitter.com
İkisinin de Volkan'la Derin'in ilişkisini bilip Asya'ya söylememelerini unuttunuz mu ya? Aloooo?

twitter.com
İkisi de harikaydı bu bölümde...

twitter.com
Bu sahnede içinin yağları erimeyen var mı ya ?

twitter.com
Ali yine bildiğiniz gibi...

twitter.com
Gelenekselleşti zaten bu.

twitter.com
Valla Derin'den her şey beklenir. Ben tırstım, çok da kötü konuşmayalım hakkında.

twitter.com
Siz yeni sezonu beğendiniz mi? Haydi yorumlara!

Üst Alt