Son Konu

Ünlü Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Kilo Aldığına Dair Çıkan Haberlere Kapak Gibi Cevap Verdi!

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-e3c92640cd4d6a060841b852a8cd9b76f2effcbf.jpg

Başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah, 'Masumlar Apartmanı' adlı diziden sonra bazı olumsuz yorumlara maruz kalmıştı biliyorsunuz ki... Ardından da mavi saçlarıyla gündeme gelmişti. Son olarak birçok kişi Farah Zeynep'in kilo aldığıyla ilgili konuşmaya başladı ve ünlü oyuncu da hakkında çıkan haberlerle yorumlara esprili şekilde yanıt verdi. Bizler de sizin için derledik.

'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisiyle birlikte hepimizin hayran kaldığı Farah Zeynep Abdullah birçok dizi ve film projesinde yer aldı.

Ve tabii ki her birinde bizleri etkilemeyi başardı.

Son olarak 'Masumlar Apartmanı' dizisinde izlemiştik kendisini ancak verdiği kararla birlikte diziden ayrıldı.

Sonrasında ise yer aldığı projeleri yarım bıraktığı eleştirileriyle birlikte mavi saçları da bir dönem konuşulan konular arasındaydı.

Şimdilerde Bergen'in hayatını konu alan film için hazırlıklarına devam eden eden oyuncu hakkında geçtiğimiz günlerde de kilo aldığıyla ilgili haberler ortaya çıktı.

Farah Zeynep Abdullah da sosyal medya hesabından hakkında çıkan haberlerle dalga geçti.

Başarılı oyuncu paylaştığı videoyla 'Bugün çok önemli bir haber okudum. Bunu hepinizle paylaşmak istiyorum. Duymayanlar da duysun. Bütün dünya için önemli olduğunu düşünüyorum, Türkiye için özellikle...

‘Farah kilo almış, Farah kilolarıyla şoke etti. Farah sen ne yaptın?’ gibi başlıklar durumun ne kadar feci olduğunu gösteriyor. Sadece küçük bir şey düşündüm. Sıkılmadınız mı insanların orasından burasından konuşmaktan. Kime ne kimin kilosundan?" dedi.

Paylaşıma da buradan ulaşabilirsiniz

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Üst Alt