Son Konu

Sansasyonel Aşklarıyla Gündemden Düşmek Bilmeyen Burak Yörük, Yaşadığı İhaneti İtiraf Etti!

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-43be8af17ba8a97b69037cd3cffcb9212560cea7.jpg

Türk model Elif Aksu ile olan ayrılığıyla baya bir konuşulan Burak Yörük, özel hayatına dair soruları konuk olduğu bir programda tek tek yanıtladı. 'Hiç aldatıldın mı?' sorusuna çoook net bir cevap veren Yörük'ün cevabı ve dahası için sizi şöyle alalım

Oyuncu Burak Yörük'ü artık tanımayan yoktur aranızda.

Kendisi, hayatlarımıza Baraj dizisiyle hızlı bir giriş yapmıştı.

Şimdilerde ise Aşk Mantık İntikam dizisiyle adından sık sık söz ettirir oldu.

Ancak kendisinin oyunculuk kariyeri şöyle dursun, onu son zamanlarda hep aşk hayatıyla konuşur olduk.

Sibil Çetinkaya ile yaşadığı ve birdenbire biten sır perdelerinin hala aralanmadığı aşktan,

Model Elif Aksu ile yaşadığı gelgitli aşka kadar hakimiz.

Youtube'da yayınlanan Sıkı Muhabbet programına konuk olan Burak Yörük, özel hayatı ve iş hayatına dair soruları yanıtlayıp yepyeni açıklamalarda bulundu.

Programı buradan izleyebilirsiniz.

"Çok gerçek bir hayat yaşadım. Hayat da beni gerçek olmak zorunda bıraktı. Herkesin yaşadığı problemlere sahiptim" diyen oyuncu,

özel hayatıyla ilgili samimi bir itirafta bulundu:

"Kadın ilgisinden eksik kalan ya da buna ihtiyaç duyan biri değildim hiçbir zaman. Çapkın kelimesini kendime yakıştırmıyorum. Hayal ettiğim, yürüdüğüm yoldaki Burak'a hiç yakışmıyor."

Genç oyuncunun bir diğer itirafı ise fiziki özelliklerinin kariyerini etkilediği yönünde oldu.

"Sarışın olduğum için proje kaybettiğim oluyordu. Sebebini söylemiyorlardı ama rolü alanı gördüğümde anlıyordum" dedi.

Veeee, "Hiç aldatıldın mı?" sorusuna çok net bir cevap geldi kendisinden: "Aldatıldım. Mesajlardan yakaladım."

Bu isim Elif Aksu mudur ve yoksa Sibil Çetinkaya mıdır bilinmez tabii. Orası tam bir muamma.

Ancak ne yalan söyleyelim bu itiraf bizi hem şaşırttı hem de üzdü.

Umarız ki, Burak Yörük aradığı aşkı bir anca bulur...

Üst Alt