Latest Thread

Hava karardı! Meteoroloji İstanbul için saat verdi

teknoloji

Yeni Üye
Mesajlar
13,602
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
43
Istanbul%2Dda%2D32%2Dyilin%2Den%2Dyagmurlu%2Dgunu%2D194219%2Ejpg

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere nazaran; Yurt genelinin az bulutlu ve açık, vakitle kuzey bölümlerin yer yer modüllü bulutlu, Marmara’nın kuzey ve doğusu, Batı Karadeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz kıyı kısımlarının sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor.

?Hava sıcaklığının Kuzey ve İç bölümlerde 2 ila 4 derece azalacağı, başka yerlerde değerli bir değişiklik olmayacağı varsayım ediliyor. Rüzgarın ekseriyetle kuzey ve kuzeybatı, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde batı ve güneybatı taraflarından hafif, Marmara Bölgesi ile sabah saatlerinden sonra yurt genelinde orta kuvvette eseceği kestirim ediliyor.

SAAT 12:00 - 18:00 ORTASI YAĞIŞ BEKLENİYORMeteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son varsayımlara nazaran bu sabah 06.00 ile yarın saat 06.00 ortasında yurdun kuzey kısımlarında yağışlı havanın tesirli olması bekleniyor. Saat 12.00 – 18.00 ortasında ise yağışların bilhassa İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi’nde tesirli olması kestirim ediliyor.

KİMYASAL YAĞMUR VAR MI?

Tuzla’da bir kimya fabrikasında çıkan yangın, bugün ve hafta sonu beklenen yağmur için tehlike yarattı. Yangın esnasında yağmur olmamasını bir avantaj olarak nitelendiren Meteoroloji Mühendisi İtimat Özdemir, “Kimyasal partiküller rüzgar ile birlikte dağıldı. Yağışa büyük bir tesiri olacağını sanmıyorum” dedi.
 

Yazar: teknoloji
Makale Başlığı: Hava karardı! Meteoroloji İstanbul için saat verdi
Kaynak URL'si: Türkiye'nin Forum Platformu!-https://bilgilihocam.com
Alıntı ve Paylaşım Kuralları: Kaynak gösterilmek kaydıyla makaleden kısa alıntılar yapılabilir, ancak yazarın izni olmadan makalenin tamamı başka bir siteye kopyalanamaz veya başka bir yerde yayınlanamaz.
Bitcoin (BTC) Nedir?
Bitcoin, Satoshi Nakamoto adını kullanmış bilinmeyen bir kişi veya grup tarafından 2008'de icat edilmiş bir kriptoparadır. 2009'da bir açık kaynak kodlu yazılım olarak piyasaya sürüldüğünde kullanılmaya başlandı. Vikipedi
SEO NEDİR?
SEO NEDİR?
Seo Nedir? Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelen Seo, sosyal medyada yer alan web sitelerin ücretsiz bir şekilde öne çıkmalarını sağlayan bir sistemdir.
Üst