Son Konu

Şarkıcı Gökçe açıklamalarıyla şaşırttı: Hile var ama bilemezsiniz!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Manavgat'ta Barış Suyu Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali devam ediyor. Festival kapsamında Atatürk Kültür Merkezi önünde dün gece Gökçe ve Edis sahne aldı. Şaşırtıcı açıklamalarıyla gündeme geldi. İşte, haberin ayrıntıları...

Tuttu fırlattı kalbimi ile ismini hitlere taşıyan Gökçe, güçlü sesi ve yorumuyla Manavgat'ta Barış Suyu Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Festivali'nde Manavgatlıları coşturdu. Gökçe, söylediği şarkılarla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konserin ardından habercilerin sorularına çarpıcı yanıtlar veren Gökçe, festivallerin ve halk konserlerinin çok zevkli olduğunu belirtti.

Bp7iZ_1564382304_7399.jpg

Havanın çok sıcak olmasından dolayı zor anlar yaşadığını söyleyen Gökçe son zamanlarda üretilen pop şarkılara değindi. Gökçe, "Pop müzik geriye gitmiyor, rap müziğin 10 sene önce bu durumda olması gerekiyordu. Fakat rap müzik hep bastırıldı. Son zamanlarda yüzeye çıktı, insanlar için iyi de bir şey oldu. Yoksa pop geri planda rap ön planda değil. Şu anda pop müzikten güzel bir şarkı çıksa yine o ön planda olur" açıklamasını yaptı.

NXp2X_1564382462_3621.jpg

Canlı performansın her daim önemli olmasına ilişkin,"Pop müzik geriye gitmiyor, rap müziğin 10 sene önce bu durumda olması gerekiyordu. Fakat rap müzik hep bastırıldı. Son zamanlarda yüzeye çıktı, insanlar için iyi de bir şey oldu. Yoksa pop geri planda rap ön planda değil. Şu anda pop müzikten güzel bir şarkı çıksa yine o ön planda olur" şeklinde konuştu.

mt6ko_1564382528_7364.jpg

Video tıklanma rekoru hakkında,"Böyle bir hile var ama kimin yaptığını bilemezsiniz. Hiç kimseye iftira atamam. Reynmen mesela, hakikaten çok fazla takipçisi var. Bir günde herkese mesaj gittiği için belirli bir milyona gelmesi normal. Ama onun dışında dediğim gibi kimsenin alnında yazmıyor, 'Ben numaradan tık yapıyorum' diye. Bir de para verip, reklam yapıp legal bir şekilde o sayıları artırma olayı var. Ben bunları yanlış buluyorum. Şarkıyı çıkartıp, şarkıyı rahat bırakmalı. Bazen bakıyoruz mesela 60 milyon dinlenmiş şarkı ama etrafımda kimse bilmiyor. Her yerde duymuyoruz. Hit şarkıyı dinlemesen de ezberlersin, minibüs geçer duyarsın, araba geçer duyarsın, kanal değiştirirken duyarsın" şeklinde düşüncelerini ifade etti.

Üst Alt