Son Konu

HAILEY BIEBER’IN DOĞAL DALGALARINI DENEYİN

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
b589cbc4-d256-4ab4-af43-d61599dc8038-bieber1.jpg

Moda, saç ve hoşluk dediğimiz vakit Hailey Bieber, tüm bu saydıklarımızın kraliçesi diyebiliriz! Son periyotlarda tarzı ve hoşluk tüyoları ile radarımızda olan Hailey Bieber’ın kusursuz görünümüne hayran olduğumuzu da itiraf edebiliriz. Birden fazla vakit nasıl her seferinde bu kadar şahane görünmeyi başardığını sorguladığımız Hailey Bieber, bilhassa Kaliforniyalı ‘beach waves’ tarzı ile dikkatimizi çekiyor.

Kısa bir mühlet duyurduğu Youtube kanalı üzerinden yeni bir görüntü paylaşan Hailey Bieber, saç tarzının sırlarını sevenleri ile paylaştı. “Size bu dalgalı saç tarzını göstermeye karar verdim zira bu tarz vakit bulduğumda kendim yaptığım bir şey. Şayet bir yemeğe yahut randevuya çıkıyorsam bu saçı eğlenceli bir aktiflik için tercih ediyorum” diyen Hailey Bieber, “Şu anki modum, bilhassa saçım ile daha dağınık ve doğal bir tarz harika olmaması pek uygun görünüyor. Şayet bu saç tarzını yapmıyorsam genelde sıkı toplanmış bir topuz tercih ediyorum,” diye ekledi.

Aşağıda Hailey Bieber’ın doğal dalgalı saçlarını elde etmek için paylaştığı tüm adımları inceleyebilirsiniz…

1. HACİM

Hacim Spreyi, 221.81 TL OUAI revolve.com

“İlk adım, saçlarımı kurutmadan evvel ıslak saçlarıma hacimlendirici bir sprey sıkmak. Ouai’nin Volume Spray eserini nitekim çok seviyorum. Bu en düzgünü ve kusursuz kokuyor. Jen Atkin’e buradan teşekkür etmek istiyorum. Sonra ise saçımı kurutuyorum.”

2. DOKU KAZANDIRMAK

Hacim ve Doku Spreyi, $31 IGK BEACH CLUB igkhair.com

Hailey Bieber’ın saçını hacimlendirdikten sonraki adımı ise saçlarına biraz doku katmak. IGK’nin Beach Club Volume Texture Spray isimli eserini kullanan Bieber, “Doku kazandıran spreyi tüm saçıma sıkıyorum, saçlarımı şekillendirmeden evvel bu spreyi kullanmayı seviyorum” diyor.

3. ISIYI ARTIRIN

Corrale Saç Düzleştirici, 3,999 TL DYSON dyson.com.tr

“Saçlarımı kesim parça ayırarak düzleştirici ile bu hareketi yapıyorum… Bu hareketi nasıl tanım edeceğimi bilmiyorum, dalga üzere hareketler yapıyorum,” diyen Bieber, Dyson’ın Corrale Hair isimli düzleştiricisini kullanıyor. “Özellikle duş aldıktan sonra saçlarım üstün pak olduğu vakit saçlarımın dokusu hayli düz. Bazen bir doku yahut saç spreyi ekleyerek saçlarımı dalgalandırmaya çalışıyorum ki daha fazla tutuşu olsun. İpeksi ve çok ince telli saçlarım var, eser kullanmadığım vakit saç şekillendiriciler pek işe yaramıyor.” diyen Bieber, düzleştirici ile saçlarına doğal dalgalar ekliyor.

4. KURU ŞAMPUAN

Clean Freak Kuru Şampuan, $14 NOT YOUR MOTHER’S amazon.com

“Sona hakikat kuru şampuan kullanıyorum zira sonraki gün de birebir formda kalmasını istiyorum ve sonraki gün tarzı müdafaamı sağlıyor.” diyen Bieber, Not Your Mother’s Clean Freak’in kuru şampuanını köklerden uca gerçek uyguluyor. Bu eserin saçının daha pak ve taze görünmesini sağladığını söyleyen Bieber, birebir vakitte daha dağınık ve doğal bir görünüm yarattığını ekliyor.

5. SAÇ SPREYİ

Soie Doğal Tutuşlu Saç Şekillendirici Sprey, 224.99 TL PHYTO LAQUE trendyol.com

“Son adımda ise çok hafif bir saç spreyini saçlarımın iki tarafına uyguluyorum,” diyen Bieber, saçında tartı yaratmayan bir eser tercih ettiğini söylüyor. Phytolaque Soie’nın saç spreyini uygulayan Bieber, “İşte bu kadar, bu benim dalgalı saç tekniğim” diyerek görüntüyü sonlandırıyor.

Üst Alt