Son Konu

Oyuncu Leyla Bilginel ’i görenler tanımakta güçlük çekti!

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hayatını Phuket Adası ’nda sürdüren ve bir dönemin aranan oyuncusu olan Leyla Bilginel ’i görenler tanıyamadı
Leyla Bilginel, 2007 yılında sperm bankasından aldığı spermle çocuk sahibi olmuştu

113

2019 yılında oyunculuğu bırakan 40 yaşındaki Leyla Bilginel, 10 yaşına basan oğlu Serkan Kayra ile Tayland ’ın Phuket Adası'na yerleşmişti

213

Bilginel, Phuket'deki hayatı hakkında, Paraya hiç yük vermedim Phuket çok sıcak olduğu için orada yaşamaya karar verdim

313

30 metrekare evim var Evimde televizyonum, bulaşık makinem, çamaşır makinem yok Çamaşırlarımı evde elimle ve ayağımla tepinerek yıkıyorum Doğadaki bitkilerle besleniyorum diyerek tercih ettiği hayatı anlatıyor

413
Leyla Bilginel, 2007 yılında sperm bankasından aldığı spermle çocuk sahibi olmuştu

2019 yılında oyunculuğu bırakan 40 yaşındaki Leyla Bilginel, 10 yaşına basan oğlu Serkan Kayra ile Tayland ’ın Phuket Adası'na yerleşmişti

Bilginel, Phuket'deki hayatı hakkında, Paraya hiç tartı vermedim Phuket fazla sıcak olduğu için orada yaşamaya karar verdim

30 metrekare evim var Evimde televizyonum, bulaşık makinem, çamaşır makinem yok Çamaşırlarımı evde elimle ve ayağımla tepinerek yıkıyorum Doğadaki bitkilerle besleniyorum diyerek seçim ettiği hayatı anlatıyor

Üst Alt