Son Konu

Semiha Yankı'dan bomba itiraf! 'Kocamla 16 sene birbirimizi dövdük'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
semiha_yankidan_bomba_itiraf_kocamla_16_sene_birbirimizi_dovduk_1639636400_5845.jpg

Geçtiğimiz günlerde "Haber Bahane" programına konuk olan ünlü sanatçı Semiha Yankı, 24 yıl evli kaldığı eşiyle uzun yıllar birbirlerine şiddet uyguladıklarını anlattı.

Türkiye'nin güçlü seslerinden Semiha Yankı, konuk olduğu "Haber Bahane" programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Meslek hayatı ve özel yaşantısı hakkında bilinmeyenlerini anlatan Yankı, 24 yıl süren evliliği hakkındaki itirafıyla herkesi şaşırttı.

"KISKANÇLIKTAN ÖTÜRÜ ŞİDDET GÖRDÜM"

24 yıllık evliliğinde 16 yıl boyunca şiddet gördüğünü söyleyen ünlü isim şu sözleri kullandı:

"Kıskançlıktan ötürü şiddet gördüm. Birinci şiddet evliliğin 8. yılında başladı. Bir bayanla yakaladım o devirde ayrılsaydım çok uygun olurmuş. Affettiğim için KDV'siyle üzerime geldi. Alkolün bunların ana nedeniydi. Ben içki içmem. İçkinin negatifliğini babamdan ve eski eşimden gördüm. Tüm bayanlara tavsiyem olsun; bir adamın yanlışını gördüğünüz vakit barışmayın. Müge Anlı'yı izliyorum o da benim üzere. Ben de eşimi dövdüm. Ben de onun başını gözünü yarıyordum. Tendonum ondan daima şiş. Kolum da tam açılmaz kırıldığı için. Adama ayrılalım dediğim an kapıdan çıkamıyordum. Bikinili pozlarımı falan da daima eşim öldükten sonra verdim"

Üst Alt