Son Konu

Cinler Söylemiş! Tekirdağ'da 2 Yaşındaki Kızını Pencereden Atarak Öldüren Kadın

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-a0fc58f21e25127d6f5def257ea0237ee785d087.jpg

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, Ahmet Dumanlıoğlu'dan boşanma basamağında olan Ümmühan Dumanlıoğlu (31), kızı Ayşegül'ü (2) 2'nci kattaki meskenin penceresinden atarak öldürdü. Dumanlıoğlu sözünde, "Bana cinler geldi ve kızımı aşağı atmamı istedi" dedi.

Tekirdağ Çorlu'da yaşayan Ümmühan Dumanlıoğlu, geçimsizlik yaşadığı, fabrika emekçisi eşi Ahmet Dumanlıoğlu'nu 1,5 yıl evvel terk edip, kızı Ayşegül’ü de yanına alarak, annesinin Nusratiye Mahallesi Şerif Arpalık Sokak'taki meskenine taşındı. Eşi ile boşanma basamağında olan ve ruhsal meselelerinin bulunduğu öne sürülen Ümmühan Dumanlıoğlu, 9 Haziran'da, kızı Ayşegül'ü 2'nci kattaki dairelerinin penceresinden attı. Ayşegül, ağır yaralanırken, Dumanlıoğlu da sokakta yerde yatan kızının yanına gitti. Olayı görenlerin ihbarı üzerine bölgeye sıhhat grupları sevk edildi. Sıhhat vazifelilerinin birinci müdahalesini yaptığı Ayşegül, Çorlu Devlet Hastanesi'ne, buradan da Edirne’deki Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürüldü. Tedaviye alınan Ayşegül, tabiplerin tüm gayretlerine karşın 12 Haziran'da hayatını kaybetti.

Cinle söyledi, aşağı attım

Polisin gözaltına aldığı Ümmühan Dumanlıoğlu, emniyetteki süreçlerinin akabinde sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece 'kasten öldürmek' kabahatinden tutuklandı. Dumanlıoğlu'nun, sözünde, "Kızımla birlikte annemin konutunda yaşıyoruz. Annem mutfağa girdiğinde ben oturma odasına kızımla geçtim. Bana cinler geldi ve kızımı aşağı atmamı söyledi. Atmazsam kızımın cehenneme gideceğine söylediler. Ben de kızımı alıp, cama geldim; kızımı camdan aşağı attım. Cinler söyledi. Ben sonra çabucak aşağı koştum, kızımı alıp anneme getirdim. Hastaneye götürüldü" dediği öğrenildi.

Kızını gözyaşlarıyla toprağa veren Ahmet Dumanlıoğlu ise boşanma evresinde olduğu Ümmühan Dumanlıoğlu'dan şikayetçi oldu. Dumanlıoğlu, tabirinde, "1,5 yıldır başka meskende yaşıyoruz. Ruhsal rahatsızlığı vardı. Kızımın vefatına neden olan eşimden davacı ve şikayetçiyim" dedi.

Üst Alt