Son Konu

Huawei Mate 30 ailesi tanıtım tarihi belli oldu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

huawei-mate30-pro-01-2iJ0_cover.jpg

Huawei'nin üst seviye telefon ailesi Mate yeni güncellemeye hazır. Geçen yıl tanıtılan Mate 20 modelinden sonra artık de Mate 30 ailesinin tanıtımı yapılacak. Bir vadedir hakkında haberlerin internete sızdığı yeni model ailesinin tanıtım tarihi duyuruldu.

Huawei Mate 30 ailesi tanıtım tarihi muayyen oldu

Huawei Tüketici İş Yazılımları Departmanı Yöneticisi Dr. Wang Chenglu tarafından yapılan açıklamaya nazaran Huawei Mate 30 ailesinin 19 Eylül 2019'da tanıtalacak. Chengluyaptığı açıklama yeni modellerin Kirin 990 işlemcisinden güç alacağını da duyurdu.

High-tec.mail.ru sitesinin tezine göreHuawei başkanı verdiği bir röportajda bu malumatları açıkladı. Röportajda yalnızca Mate 30 ismini veren başkanın umumi olarak tüm telefon ailesini mi yoksa tek bir modeli mi kast ettiği bilinmiyor. Daha evvelki amiral gemisi lansmanlarında Lite modelini evvelden duyuran Huawei'nin bu tanıtımda da emsal bir adım atması bekleniyor. Yeni telefon ailesi Mate 30, Mate 30 Pro ve Mate 30 Lite modellerinden oluşacak. 

Ama tezinin çok güçlü olmadığının da altını çizelim. Tekrar de Mate 30 ailesinin Eylül ayında tanıtalacağının kesin bir haber olduğunu belirtelim. Hususla ilgili gelişmeler olduğunda sizlerle paylaşacağız.

Üst Alt