Son Konu

Ücreti fazla bulan damat, kuaförü basıp çalışanları tekme tokat dövdü

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ucreti_fazla_bulan_damat_kuaforu_basip_calisanlari_tekme_tokat_dovdu_1623135162_8864.jpg

Gaziantep'te Y.G. isimli bir damat, anlaştıkları fiyattan 120 TL daha fazla bir fiyat talep ettiği gerekçesiyle yanına 3 kişiyi de alarak gelin kuaförünü ve çalışanlarını tekme tokat dövdü.

Gaziantep'te yaşanan olayda düğün için saçını yaptıran bir gelinin eşi damat Y.G., gelen kuaför fiyatına itiraz etti. Akrabaları ile birlikte dükkanı basan Y.G.,  iş yeri sahibi ve kuaför Melisa Güner ile birlikte 4 çalışanını tekme tokat dövdü.  Yaşananlar güvenlik kameralarına an be an yansıdı. Mağdure Güner, darp raporu aldı ve hatalıların gereken cezayı almasını istediğini söyledi.

Daha evvel anlaşılan fiyattan 120 TL daha fazla para talep eden işletme sahibi Güner'e olumsuz karşılık veren damat Y.G., en başta anlaştıkları fiyatı ödeyerek dükkandan ayrıldı. Fakat bir mühlet sonra yanında 3 şahısla birlikte geri geldi ve ekstra fiyat konusu nedeniyle tekrar tartıştı ve kuaför çalışanlarını tekme tokat dövdü.

Arbedeyi görenlerin ihbarı sonucu olay yerine polis ve sıhhat grupları geldi. Yaralananlar hastaneye kaldırıldı. Arbede, polisin ortaya girmesiyle son buldu. Polisin gözaltına aldığı 4 kişi, tabirlerinin akabinde savcılık talimatı ile hür bırakıldılar.

Atağa uğrayan Melisa Güner ise şu açıklamayı yaptı: 'Biz yan tarafta gelinlik alanlara kuaför olarak paket sunup saç ve makyaj hizmeti veriyoruz. Gelin bizi arayıp, düğün öncesi ağda salonumuzun olup olmadığını sordu, ben de salonumuzun olduğunu ama verilen paketin dışında ekstra fiyata tabi olduğunu söyledim. Kabul ettiler ve burada süreçleri tamamladık ve keyifli formda çıktılar. Çıkarken damada hesap olduğunu söyledim. Daha sonra damat arkadaşına yönlendirdi, arkadaşı da telefonla damadın babası ile konuşup bana verdi ve fiyatı daha sonra vereceklerini söyledi. Daha sonra kayınbaba gelip sonlandı, 'Size bu kadar yeter' diyerek ekstra olan fiyatı kesip parayı verdi. Ben de 'emeğimin karşılığını siz belirleyemezsiniz bu parayı da alın ikramımız olsun' dedim.

Ekstra tutan ölçü 120 TL'ydi onu kabul etmedi. Daha sonra buradan ayrıldılar. Bir müddet sonra gelinlikte kasvet var diyerek buraya geldiler. İçeride mazeret üreten akrabaları bana vurmaya çalıştı. Çalışanlar ayırmaya gelince dışarıdan çok sayıda erkek gelerek bize saldırdılar. Başımı kaldırdığımda silahların dipçikleri ile çeneme ve yüzümüze vurdular. Bizi ayırmaya gelenleri de darp ettiler. Daha sonra ambulans ve polis geldi. Ambulansla gelip bizi hastaneye kaldırdılar ve darp raporu aldık. Gözaltına alınmışlar ve özgür bırakılmışlar. O kadar erkek iş yerimize gelerek beni ve çalışan bayanları darp ettiler. Ben adaletin yerini bulmasını ve hatalıların en ağır biçimde cezalandırılmasını istiyorum.'

Üst Alt