Son Konu

Son haliyle korkutan Arda Kural'dan ilk açıklama!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
mesrulastirilmaya_calisilan_lgbtye_oyuncu_arda_kuraldan_sert_tepki_1593500432_4325.jpg

Toplumsal medyadan paylaştığı fotoğraftaki manzarasıyla korkutan Arda Kural'dan birinci açıklama geldi. Kural, sıhhat durumunun güzel olduğunu belirten bir bildiri toplumsal medya hesabından yayınladı.

Geçtiğimiz yıl Tutunamayanlar dizisi ile yine ekrana çıkan Arda Kural, dizinin akabinde uzun müddet ortalarda görünmüyordu. Pandemi sebebiyle vaktinin birçoklarını konutunda geçiren Kural, yine ortaya çıktı. Eski halinden eser kalmadığı görülen oyuncu, değişimi ile hayranlarını üzdü. Yapılan yorumların akabinde Kural toplumsal medyadan yeni bir açıklama yaparak "Saçımı kestim, maske taktım eşofman ile poz verdim diye hasta sayıldım. Çok uygunum herşey yolunda selamlar" notunu düştü. 

►ABD'Lİ BİLİM İNSANLARI KEŞFETTİ: ZOMBİ GEN!

İŞTE SON HALİ;

Rahatsızlığının akabinde açıklamalarda bulunan Arda Kural, "Ben şöhreti kaldıramamış biri değilim yalnızca şöhretin mecbur bıraktığı şeyler var onları kaldıramadım. İnsanları seven, kardeş üzere gören biriyim. Kimseye küskünlüğü, kırgınlığım yok. Öfkem vardı. Kendimde aşamadığım şeyler vardı, insan yanılgıları evvel kendinde aramalı ben de o denli yaptım ve meseleleri aştım" halinde konuşmuştu.

ARDA KURAL'DAN HÜLYA AVŞAR'A TOKAT ÜZERE CEVAP!

Hülya Avşar, Etiler'de bir yer çıkışı görüntülendi. Bu sırada maske takmak sıkıntı mu sorusu üzerinde söylediği kelamlar toplumsal medyada büyük yankı uyandırdı. Çarşaflı bayanlar hakkında yaptığı "Ben artık anlıyorum neden peçe takıyorlarmış. Çok uyanıklarmış. Bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. Zehra görmüştü bir adedini 'öcü' demiştim" nahoş tabirlere bir reaksiyon de oyuncu Arda Kural'dan geldi.

Kural, Avşar'ın ismini geçirmezse de şu sözlerle gündem olan olaya reaksiyon gösterdi: "Para için soyunanların Allah için giyinenlere laf söylediği iğrenç bir çağda yaşıyoruz!"

Kural'ın paylaşımına kısa müddette beğeni ve yorum yağdı. Skandal kelamlara yer veren Avşar cephesinde ise şimdi bir özür açıklaması gelmedi. 

Üst Alt