Son Konu

Fatih Ürek şaşırtan açıklama: 'Astronomik bir fiyatım yok!'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
fatih_urek_sasirtan_aciklama_astronomik_bir_fiyatim_yok_1637585964_4989.jpg

Fatih Ürek, evvelki gün Kıbrıs'ta bir yerde sahne aldı. Bir kilo gümüş içeren kostümü ile dikkatleri üzerine çeken ünlü müzikçi, öteki sanatkarlar astronomik tarifeler uygulamadığını söyledi.

Koronavirüs pandemisi devri sahne açığını kapatmaya başlayan Fatih Ürek, Kıbrıs konserinde, bir kilo gümüş ihtiva eden kostümü ile isminden kelam ettirmeyi başardı.

"BÜTÜN YATIRIMIM KOSTÜMLERE GİDİYOR" 

Fatih Ürek, "Bütün yatırımımı sahne kostümlerime yapıyorum. Bu kostümde ayakkabı dahil bir kilo gümüş var. Kostümlerimin hepsini konutta saklarım, ileride bir hayır kurumu için de satabilirim" dedi.

Kıbrıs'ın kendisine ve orkestrasına güzel geldiğini belirten müzikçi, "Yılbaşında da Kıbrıs'ta sahneye çıkacağım. Yılbaşı programımda çift tarife uyguluyorum. Öteki sanatkarlar astronomik tarifeler uyguluyor lakin ben o denli değilim, yalnızca çift tarife uyguluyorum" formunda konuştu.

İnternette daima kendisinin öldüğüne yönelik çıkan haberlere güldüğünü lisana getiren Ürek, "Bakın ölmedim, onlar öldürdükçe ben tekrar doğuyorum. Beni daima öldürüyorlar, 'öldü' haberlerine yalnızca gülüyorum' açıklamasını yaptı.

Üst Alt