Son Konu

Meryem Uzerli Oscar'a katılım sağlayacak!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
meryem_uzerliden_net_karar_yeniden_hata_yapmaya_luksum_yok_1578731234_7699.jpg

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Oscar törenine davet edildi. İşte, haberin ayrıntıları...

Amerika'da bir dergiye cesur pozlar veren oyuncu Meryem Uzerli, davetli olarak katılacağı Oscar töreninin kırmızı halısında giyeceği elbisenin provalarını da başladı.

gtTrW_1580889647_8513.jpg

Meryem Uzerli'nin, Oscar'da dağıtılacak Oscar çantasına sahip olmak istediği söyleniyor. Ancak çantaya sahip olabilmek için Oscar'a aday gösterilmek gerekiyor.

HATA YAPMA LÜKSÜM YOK!

Geçenlerde sosyal medyada “Daha fazla taviz yok” paylaşımıyla kafaları karıştıran başarılı oyuncu Meryem Uzerli, takipçilerine paylaşımın altında yatan gerçekleri açıkladı.

zOxYm_1578731100_8516.jpg

Uzerli, “Artık daha netim, ne istediğimi biliyorum. Tecrübe edindim. Benim dünyamda artık hata yapma lüksüm yok” şeklinde açıkladı.

BRAD PİTT İLE AYNI PROJEDE Mİ YER ALIYOR?

Geçenlerde düzenlenen Paris'te düzenlenen UNESCO'nun davetine katıldı. Avrupa Birliği stratejisti Meral Melika Duran ile buluşan Uzerli’nin, ünlü oyuncu Brad Pitt ile aynı projede yer alacağı konuşuldu.

EZd6t_1575539942_293.JPG

Kadın hakları üzerine projelere imza atan isim Meral Melike Duran ile buluşan Uzerli'nin Hollywood yıldızı Brad Pitt ile aynı projede yer alacağı söylentileri gündeme bomba gibi düştü.

6ppvd_1575539840_7353.jpg

DİĞER HABERLERİ;

İki yıl kadar önce ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la izleyici karşısına çıkan Meryem Uzerli, dünyaya açılıyor. Adını Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan olarak duyuran ünlü oyuncunun geçen hafta Netflix’te yayınlanan Alman dizisi ‘Dark’ için deneme çekimi verdiği ortaya çıktı.

urEqk_1570522211_9756.jpg

Videosu, projenin yapımcılarından Baran bo Odar ve Jantje Friese tarafından beğenilen Uzerli, anlaşma sağlandığı taktirde yakın günlerde kamera karşısına geçecek.

Üst Alt