Son Konu

Guardians of the Galaxy 3, Nebula ve Gamora Üzerine Yoğunlaşacak

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_614bdb0061378_72871.jpg

Marvel Sinematik Evreni'nin en eğlenceli ekibi Guardians of the Galaxy üçüncü filmiyle birlikte final yapmaya hazırlanıyor. Her üyesi apayrı hikayelere sahip olsa da bir araya geldiklerinde koruyucuların dans ederek bile evreni kurtardığına şahitlik etmiştik. İkinci filmde Star-Lord'un geçmişine dair kilit noktaları öğrenip yine epey eğlenceli bir uzay macerası izlemiştik. Üçüncü film ise Thanos'un mirasını temel alacak gibi gözüküyor. MCU'da Howard the Duck karakterini seslendiren Seth Green, yeni filmin senaryosundan ilk detayları verdi.

"Howard'ın filmde olup, olmayacağın bilmiyorum. Henüz bu konu hakkında hiçbir şey duymadım. Tek bildiğim şey bu film kızların hikayesi olacak. Bu bir kız kardeş hikayesi, Gamora ve Nebula'nın öyküsü. Bir prequel mı olur yoksa Time-Heist sonrası ortaya çıkan yeni zaman çizgisinde mi geçer bu konu hakkında hiçir şey bilmiyorum." diyen Green, bence en azından şimdilik söylenmemesi gereken bir şeyi söylemiş. Loki dizisinden sonra MCU'nun zaman çizgisi iyice karmaşık bir hal aldı. Daha ufukta Spider-Man: No Way Home ve Doctor Strange 2 var. Yani bu zaman çizgisi GotG 3'e kadar yeniden rayına oturabilir.
  • Guardians Of The Galaxy Vol. 3 Hikayeyi Tamamlayacak
Zaten Endgame sonrası gördüğümüz Gamora'nın ilk iki filmdeki Gamora ile bir bağlantısı yok. Star-Lord ile aralarında yaşanan onca şey bir anda silindi. Muhtemelen yeni filmde Gamora ve Nebula kardeş olarak bağlarını güçlendirirken Star-Lord da yeniden Gamora'nın güvenini ve kalbini kazanmaya çalışacaktır. Drax, Groot ve Rocket'in neler yapacağı ise filmin eğlence düzeyini belirler. Üçüncü Guardians of the Galaxy filmi 5 Mayıs 2023'te vizyona girecek.

Üst Alt