Son Konu

İbrahim Tatlıses'in doğduğu mağara müze oluyor!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ibrahim_tatlisesin_dogdugu_magara_muze_oluyor_1566823503_2958.jpg

Usta müzikçi İbrahim Tatlıses, Şanlıurfa'da doğduğu mağara müzeye dönüştürülecek.

Memleketi Şanlıurfa'ya giden İbrahim Tatlıses Şanlıurfa Polisevi'nde Büyükşehir Belediye Yöneticisi Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Yöneticisi Mehmet Canpolat, Eyyübiye Belediye Yöneticisi Mehmet Kuş ve Karaköprü Belediye Yöneticisi Metin Baydilli ile bir araya geldi. Basın açıklaması yapan Tatlıses, kentin süratle gelişip değişmesini beğendiğini açıkladı.

E8FRz_1566823520_3019.jpg

"FAKİR BİR AİLENİN ÇOCUĞUYDUM!"

Birebir devirde Tatlıses, doğduğu mağaranın müzeye dönüştürülmesine mutlu olduğunu söyledi. Turizm Bakanlığı ile ortak çalışmalar sürdürdüğünü söyleyen Tatlıses, "İnsanların, doğup büyüdüğüm mağarayı görmelerini istiyorum zira bilmiyorlar. Yağmur, kar yağdığında anam altımızdaki çulu kapıya asardı. Niçin? Zira yağmur, yaş su girmesin içeriye diye. Yoksul bir ailenin evladıydım. Mağarada doğduğum için de iftihar ediyorum. Allah daha sonra 'yürü ya kulum' dedi, çok şükür yürüdük. Her şey Allah'ın emrettiği üzere olur sonradan da bir kaza geldi, bizi buldu, olsun. Artık 3 teknem var. 3 villam, 2 uçağım vardı. Her şey için şükür ediyorum" halinde konuştu.

XmDFH_1566823540_8005.jpg

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Üst Alt