Son Konu

Acun Ilıcalı, Hadise için çekimleri iptal etti! Hadise'nin gözyaşları...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
acun_ilicali_hadise_icin_cekimleri_iptal_etti_hadisenin_gozyaslari_1574577497_4441.jpg

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, hala olacağı için duygulanıp ağlayan Hadise için, O Ses Türkiye çekimlerini durdurdu.

Ünlü müzikçi Hadise, O Ses Türkiye çekimleri sırasında duygusal anlar yaşadı. Ünlü müzikçi, çekimler sırasında, "Özelimin kimi detaylarını paylaşmayı severim. Artık abiyi görünce benim de bir erkek kardeşim var. 15 dakika evvel doğuma girdiler. Hala oluyorum onun heyecanını sizlerle paylaşmak istedim. Çok duygusalım ve orada olmak isterdim. Yarın da çekim olduğu için gidemiyorum lakin birazdan fotoğraf gelir ve ben çok bahtiyar olurum." açıklamasında bulundu.

Hadise'nin bu anları, Acun Ilıcalı'yı harekete geçirdi. Ilıcalı, "Sen çekimi iptal edin diyorsan ben çekimi iptal ederim. Bizim için senin mutluluğun daha kıymetli." diyen Ilıcalı'ya, ünlü müzikçi şu biçimde cevap verdi:

"Her aile çetin süreçten makbul. Biz de aile olarak sıkıntı bir süreçten geçtik ve ben göz önünde olduğum için çok konuşuldum çok yazıldım. O yüzden içtimaî medya hesabından bir açıklama yaptım. Bu bebeğin ailemize çok yeterli geleceğini düşündüğüm için çok mesudum. Ismini da açıklamak istiyorum. Bebeğimizin ismi Melik Hamza." 

İŞTE O ANLAR;

Üst Alt