Son Konu

Şükran Ovalı'dan kızı Mihran Ela'ya duygusal paylaşım!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sukran_ovalidan_kizi_mihran_elaya_duygusal_paylasim_1582093723_3343.jpg

Ünlü oyuncu Şükran Ovalı kızı Mihran Ela'nın fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayarak duygusal bir mesaj yazdı.

Şükran Ovalı, kızı Mihran Ela ile fotoğraflarını sosyal medya hesabından "Evlat her şey. Allahım korusun seni" notuyla paylaştı.

jupBV_1582093646_3909.JPG

ANNESİNE BENZİYOR

Beşiktaşlı Caner Erkin ile evli olan oyuncu Şükran Ovalı,  2018’de dünyaya gelen kızları Mihran Ela ile ilk kez alışverişte görüntülendi. Şimdilerde 13 aylık olan olan Mihran Ela annesine olan benzerliği ile dikkat çekti.

VeLPE_1567665027_8175.png

Şükran Ovalı, geçen günlerde bir yaşına basan kızı için Instagram hesabından şu sözleri yazmıştı:

"Kızım... Daha gelmeden ismin geldi, sonra hissin geldi... Mihran'ım can parçam... Geldiğin an aşık oldum sana! Ömrümün geri kalanında en çok seni sevecek olmak, ne güzel bir hafiflik hissettirdi bana... Tarifsiz bir sevgi. Bilmeden, bildiğim o sonsuz bağ... Su gibi hissettim kendimi, hep yeşerten bir hayat gibi Sayende yeniden keşfettim her şeyi... Yeniden başladım... Yeniden doğdum seninle. İyi ki doğduk. Seni büyürken görmek en güzel hayalim. Gülüşüne sakladığın hayat, sana cömert davransın dilerim. Çok sev, çok sevil yavrum! Vicdan yanı başında olsun, aklından düşen kalbine denk gelsin... İyi ki bizimlesin, iyi ki bizi seçtin... Hiç unutma; seni sen olduğun için hep seveceğiz, bir an bile vazgeçmeden... Sağlıklı yaşlara!"

Üst Alt