Son Konu

iyi geceler mesajı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 iyi geceler mesajı
imagesiyigecelermesaji20195ad90ce1c8f2d
Guzellikler icinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler demek geldi

Ruyalara rest cektim uyumuyorum herkes derin uykuda iken ben sana dalıyorum uyku cok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler

Geceleri Uzaklara cığlık Olur Sesim, Denizden cıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan ozlemim, Bu gece Sırf Senin İcin Kapanıyor Gozlerim

Ruyaların en guzelini gorurken Allah'ın seni koruması icin gonderdiği meleğin kanatları oyle buyuk olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin iyi geceler meleğim tatlı ruyalar bebeğim

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yuzunu opmek isterim işte o zaman bende tatlı bir ruya gormuş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Ruya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gozlum

Yıldızlar gozlerine ozensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim

Geceyi bana Sor Ruyalarımı Bana Sor, uyumak Nedir bilmiyorum Ruya Desen Seni hayal ediyorum Seninle Yaşıyorum Sadece uyuyamıyorum bebeğim iyi geceler

Hayat bir geceden ibarettir en guzel geceyi en guzel ruya ile gormen dileği ile iyi geceler

İyi Geceler Yosun Gozlum tatlı ruyalar benim Hayalim

Gecelerin Sıcak Ruyaların Candan Olsun Sana iyi geceler Olsun

Geceme ışık ol Ruyalarımın Ateşi Ol Sadece benim Ol iyi geceler Aşkım

Sensiz Bu gecenin Soğukluğu cekilmiyor hayalin gozumun onunde yalnızım odamda resmin duvarda Sabahlarım Hayalinle, Tatlı Ruyalar Aşkım, iyi geceler

Sen uyurken şuan Tatlı Ruyalar gorurken ben seni duşunup seni cizeceğim boş duvarlarıma birtanem, iyi geceler

Sensizlik olsada sonum geceler dert ortağım olur, ruyalarında cenneti gor meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler aşkım

Beyaz bir guvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yureğinde sevgi ve sadakat karbeyaz tuylerinde umut ve gagasında iyi geceler opucuğu yanağını uzat

Hayırlı geceler tatlı uykular aydınlık guzel gunlere uyanmanız dileğiyle iyi geceler

İşaret parmağınla birini sucladığında diğer uc parmağının sana donuk olduğunu unutma iyi geceler

Karanlık geceye yakışıyor sadece Yureğiniz hep aydınlık olsun iyi geceler

Her yureğin Rahatlamak, huzur bulmak icin cekildiği Bir koşesi vardır Bende Artık Koşeme Cekileyim Yureğiniz Kıymet Bilene Emanet iyi geceler

guzel bir sabaha uyanmanız dileklerimle İYİ geceler

İyi geceler canım hallerinde ben olayım tatlım uyumadan once beni duşunmeni istiyorum sabah uyandığında bile beni duşunmeni istiyorum seni cok seviyorumimagesiyigecelermesaji20195ad90ce37864cpng

Canım sevgilim seni cok seviyorum, ruyanda beni gor bitanem, iyi geceler tatlı ruyalar aşkım

Üst Alt