Son Konu

Resident Evil 3'ün minimum ve önerilen sistem gereksinimleri belli oldu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
109806_640.jpg

Resident Evil 3 Remake
'in PC sürümü için minimum ve önerilen sistem gereksinimleri açıklandı. Daha evvel Aralık ayında oyunun minimum sistem gereksinimlerine dair bir konfigrasyon da yayınlanmıştı. Çıkış tarihine gün saydığımız oyunun sonunda tam ayarlarda oynamak için nasıl bir sisteme gereksinim duyduğu da aşikâr oldu.

Resident Evil 3'ün minimum ve önerilen sistem gereksinimleri zahir oldu

Sistem gereksinimlerine baktığımızda minimum tarafta daha evvel açıklandığı üzere GTX 760 ve Radeon R7 260X görüyoruz. Önerilen tarafa geçtiğimizde ise ekran kartında GTX 1060 ve RX 480 önümüze çıkıyor. Resident Evil 7 ve RE 2 Remake oyunlarında olduğu üzere yeniden optimizasyon konusunda kısa vadede toparlanan bir oyun olacak üzere duruyor. Oyunun sistem gereksinimleri şu biçimde;

Minimum Sistem Gereksinimleri;

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT)
İşlemci: Intel® Core™ i5-4460 ya daAMD FX™-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 ya da AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Medya RAM
DirectX: Sürüm 11

Önerilen Sistem gereksinimleri;

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: WINDOWS 10 (64-BIT)
İşlemci: Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz / AMD FX-9590
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480 4GB yahut NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
DirectX: Sürüm 11

Resident Evil 3 hakkında
; "Jill Valentine, Umbrella'nın uyguladığı vahşete tanıklık eden Raccoon City'de kalan son kişilerden biridir. Umbrella onu durdurmak için büyük saklı silahı Nemesis'i kullanıyor! Ayrıyeten dört yaşayanın sinsi bir Üst Akıl'a karşı savaştığı Resident Evil cihanında yeni bir 1'e karşı 4 çevrimiçi çok oyunculu oyun dizisini içerir."

Üst Alt