Son Konu

Mehmet Ağar’dan Yalıkavak Marina Açıklaması: 'Sağlık Sorunları Nedeniyle Yönetimden Ayrılmak İstiyorum'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-4ac6bcc9c6e20f000e1a7f791eb14581e2cb9917.jpg

Bodrum'daki Yalıkavak Marina’nın idare konseyi başkanlığını yapan eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ın İstanbul’daki konutunda dinlendiği ortaya çıktı. Sözcü'ye konuşan Ağar "Zor bir ameliyat geçirdim, sıhhatimi düşünüyorum, idare konseyi ne yaptı bilmiyorum aslında ayrılmak niyetindeydim" diye konuştu.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde hayatını sürdüren ve yaklaşık iki hafta evvel ameliyat olan eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, Sözcü’nün sorularını telefonda yanıtladı.

"Ben bu olaylar başladığı anda İdare Şurası Başkanlığı'ndan ayrılmak istediğimi söz ettim"

Ameliyat olduktan sonra İstanbul'daki konutunda dinlendiğini belirten Ağar, şunları söyledi:

“Yeni ameliyat olup hastaneden çıktım, İstanbul'da evimdeyim. Benim Bodrum'da ne işim var. Hastaneden yeni çıktım evdeyim. Ben bu olaylar başladığı anda İdare Heyeti Başkanlığı'ndan ayrılmak istediğimi söz ettim. Onlar tahminen bu hastalık münasebetiyle bir jest yaptılar bana.

Bugüne kadar bekletmişlerdi. Lakin hususlar çıktığı anda herkes rahatlasın diye bir dilekçe vermiştim, kapatsınlar diye mevzuyu. Yani ayrılmak istediğimi 10-15 gün önce evvel beyan etmiştim ben. Ne yaptılar bilmiyorum. İşin doğrusu ilgilenecek vaktim de vaktim da yok.”

Üst Alt