Son Konu

Nokia Lumia 920 İnceleme

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Apple ve Samsung'un android telefon savaşı sürerken Nokia uzun zamandır beklenen Nokia Lumia 920 windows Phone 8 işletim sistemiyle geldi Nokianın amiral gemisi olarak adlandırılan Lumia 920'yi incelemeye aldık ve işte windows 8 işletim sistematik yeni nokia'nın bir takım özellikleri

768x1,280 piksel çözünürlüğe sahip, 45 inç ekrana sahip olan bir minik bir telefon lumia 920 Bu gördüğümüz en yüksek çözünürlüklü ekran olma özelliği sağlıyor

Büyük ekran boyutu sebebiyle tek elle rahatça kullanabilme özelliğine birazcık zor malesef
Dokunmatik ekran yüzeyinin hassasiyeti geliştirilmiş Rahatlıkla Temple Run oynayabilirsiniz

Nokia Lumia 920, 32 GB dahili hafızaya sahip

Nokia Lumia 920 alımlı renklere sahip Rengarenk kişilikler için sarı, kırmızı, siyah, beyaz renkleri mevcut

Nokia Lumia 920'nin bir öteki can alıcı özelliği ise çektiği fotoğrafların kalitesi Nokia'nın kullandığı PureView teknolojisiyle oldukça başarılı fotoğraflar çekebilirsiniz

Ana kamerasıyla Full HD video kaydı yapabilirsiniz Hem görüntülü görüşmelerde çirkin görünüyorum derdinede 13 megapiksellik kamera ile çözüm bulmuş Nokia Lumia 920

Ayrıca optik imaj sabitleyicisi özelliği demin öteki telefonlarda kullanılmıyor buda Nokia'nın kullandığı özel bir teknoloji

Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi telefonun alt kısmında iki öbür hoparlör çıkışı mevcut Hem birde USB girişi bulunuyor

Telefon diğer telefonlara oranla daha ağır Galaxy Note II ile karşılaştırıldığında Note II'nin daha hafif olduğu görülüyor

Ekran yüzeyi çabuk çizilebildiği için aldıktan sonra anında bir ekran filmi yaptırmanız tavsiye edilir *

Üst Alt