Son Konu

Henüz 17 Yaşındaydı: Sezen Ünlü Karnındaki Bebeğiyle Katledildi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-e5f0f2c68dc318f1aea563f7aae27ffd8c8845e1.jpg

İzmir'in Konak ilçesinde, 5 aylık hamile Sezen Ünlü (17), 3 aydır başka yaşadığı dini nikahlı eşi Anıl Yolum (24) tarafından 16 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. Meşhur'un bebeği de ölürken, genç kızın sosyal medyada karnının şiş olduğu bir fotoğrafı paylaşarak altına "Sabırsızlıkla bekliyorum seni bebeğim" yazdığı görüldü. Olay sonrası kaçan Anıl Y. ise polis takımlarınca yakalanarak gözaltına alındı.

Olay, saat 23.00 sıralarında ilçeye bağlı Güney Mahallesi 1158 sokakta meydana geldi. Argümana nazaran, 5 aylık gebe Sezen Ünlü, sokakta yürüdüğü sırada, gerisinden gelen ve 3 aydır farklı yaşadığı dini nikahlı eşi Anıl Yolum tarafından bıçaklandı. 

Anıl Yolum süratle olay yerinden kaçarken, etraftakilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda sıhhat ve polis grubu sevk edildi. Sıhhat gruplarınca olay yerinde birinci müdahalesi yapılan Sezen Ünlü, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ünlü, burada hayatını kaybetti.

Kuşkulu yakalandı

Olaydan sonra kaçan saldırganın eşgalini belirleyen polis takımları, koordineli çalışarak sokak sokak şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı sivil polis takımları, şüpheliyi kısa müddette yakalayarak, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Ofis Amirliği takımlarına teslim etti. 

Sezen Meşhur'un cenazesi, savcının incelemesinin akabinde İzmir İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Polis takımları olayla ilgili başlattığı soruşturmayı sürdürürken, emniyete götürülen şüphelinin cinayeti kıskançlık yüzünden işlediğini öne sürdü.

16 yerinden bıçaklandı, bebeği de öldü...

Dini nikahlı eşi Anıl Yolum'un bıçaklı saldırısına maruz kalan Sezen Meşhur'un, vücuduna 16 bıçak darbesi aldığı öğrenildi. Sezen Meşhur'un vefatı yakınları yasa boğarken, şanssız gencin karnındaki çocuğun da öldüğü öğrenildi.

"Sabırsızlıkla bekliyorum seni bebeğim"

Cinayete kurban giden Sezen Meşhur'un, toplumsal paylaşım platformunda karnının şiş olduğu bir fotoğrafı paylaşarak altına "Sabırsızlıkla bekliyorum seni bebeğim" yazılı not düştüğü görüldü. Öte yandan, genç kızın paylaştığı bir görüntüde ünlü sanatçı Sezen Aksu'nun 'Kaçak' isimli müziğine yer verdiği görülürken, "Bir daha bu yolları tıpkı hevesle yürür müyüm, kim bilir ne bekliyor kalır mıyım, ölür müyüm?" kelamları dikkat çekti.

Üst Alt