Son Konu

Ünlü isimler yaraları sarmak için Düzce'de

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_isimler_yaralari_sarmak_icin_duzcede_1564036269_3737.png

Hasan Kaçan, Serdar Tuncer ve Grup Yürüyüş gibi isimler sel felaketinden dolayı maddi ve manevi büyük zarar gören Düzce'nin yaralarını sarmak için bir araya geldiler. Hasan Kaçan, 'Sanatçı kardeşlerimle baş sağlığı için yola düşelim.' dedi.

Yaşanan sel felaketi dolayısıyla hem maddi hem de manevi anlamda büyük zarar gören Düzce, yaralarını sarmaya çalışıyor. Bu anlamda bir grup ünlü isim birleşerek, Düzce'nin yaralarını sarmak adına harekete geçmeye karar verdiler.

Kulisvar sitesinin editörü Yusuf Erdoğan'ın yaptığı, “Düzce Afet Bölgesi ilan edildi… Düzce için sanatçılardan bir ses, bir destek konseri, bir çağrı duyduk mu? HAYIR… Sanat olgusu, hayatın bizatihi kendisi ise nerede sanatçılarımız?” paylaşımına kısa sürede destek gelmeye başladı. 

LSS7o_1564036375_9311.jpg

Müzisyen Umut Mürare, “Üzerime düşen ne ise yapmaya hazırım.", Mustafa Demirci ise, "Düzce için hazırım.” mesajını paylaştı. Grup Yürüyüş solistli Mehmet Ali Aslan, “Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum; kayıplara da sağ salim ulaşılması için duacıyım. Tüm Düzce’ye geçmiş olsun. Üstümüze düşen bir şey varsa biz de hazırız tabi.” dedi.

Aem5l_1564036359_9951.jpg

Usta oyuncu Hasan Kaçan ise, “Sevgili kardeşim, Düzce’de yaşanan sel felaketi sonrasında konser, gösteri vs. vefat edenler olduğu için uygun olmaz. Sanatçı kardeşlerimle başsağlığı için gidelim. Tekrar geçmiş olsun diyor, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, acılı ailelere başsağlığı diliyorum.” mesajını yayımladı.

Çağrıya, İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu, “Bana düşen bir şey olursa Sohbet Dua gibi bir vazife düşerse Hac tarihine denk düşmezse memnuniyetle.” yanıtını verdi. Dursun Ali Erzincanlı ise, "Nasip olursa 31 Temmuz ile 18 Ağustos arası kutsal topraklarda olacağım. Tarih uygun olursa baş göz üstüne." ifadelerini kullandı.

Üst Alt