Son Konu

Wall Street Emektarı Bitcoin’in Rotasını Çizdi: Önce 72.000 Dolar, Sonra Dev Selloff!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
baa5bc1c6b501e0291353fc440a128a9.png

Wall Street emektarı ve ünlü kripto analisti Tone Vays, Bitcoin (BTC)’in daha büyük bir düzeltme için zemin hazırladığını söylüyor.

Tone Vays: Bitcoin şimdi toparlanacak ama sonra büyük bir satışla karşılaşacak

Yeni analizinde Tone Vays, 104.000 YouTube abonesine, BTC’nin kısa vadede toparlanacağına inandığını söylüyor. Ancak Tone Vays, lider kripto paranın sonrasında büyük bir satışla karşılaşabileceğine inandığını da ekliyor.
bitcoin-etp-1024x576.jpg
Wall Street analisti, fiyat momentumuna dayalı bir trendin sonunu öngören bir gösterge olan Momentum Tersine Dönme (MRI) göstergesine işaret ediyor. Analist, MRI’nın BTC‘nin şimdilik dibe vurduğuna dair sinyaller verdiğini de belirtiyor. Tone Vays konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Mevcut mum çok umut verici görünüyor. Ters mumları düşünmeden önce bir trendin daha fazla mumunu görmeyi sevmeme rağmen bu güzel bir ters mum. MRI sayısını zaten sıfırladık, böylece bu şey devam ederse yepyeni bir MRI sayımına sahip olacağız. Düzeltmenin sona geldiğimize inanıyorum … Şimdi yükselişe geçeceğimize inandığım için bunu canlı yayında tam buraya çağırıyorum.

Tone Vays: BTC önümüzdeki haftalarda 72.000 doların üzerine çıkabilir!

Bitcoin yükseliş ivmesini yeniden kazanmayı başardığında Tone Vays, önde gelen kripto para biriminin önümüzdeki haftalarda 72.000 doların üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmeye hazır olduğuna inanıyor. Ancak tırmanıştan sonra Tone Vays, BTC yatırımcılarının toplu olarak kâr elde etmesini bekliyor. Tone Vays konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Bu haftayı yeni bir haftalık kapanış zirvesinde veya hemen yakınında kapatırsak, arka arkaya üçüncü MRI için yolumuza geri dönmüş oluruz. Bu üçüncü ardışık haftalık MRI zirvesi devreye girdiğinde, daha büyük bir düzeltmenin bunu takip edeceğine inanıyorum. İki buçuk haftada bu haftalık MRI zirvesinin yeni bir günlük MRI üst kısmıyla aynı zamana denk gelmesi harika olurdu…
a7601110-ccb6-4c44-8874-6deef8db4184_CryptoBanner2.jpg
Tone Vays, BTC’nin Aralık ayında 7.000 doların altına düşeceğini doğru bir şekilde tahmin ettikten sonra dikkatleri üzerine çekti.

Üst Alt