Son Konu

Fulya Zenginer 'Anneannem tarafından dolandırıldım' demişti! Kendisine gelen mesajı ifşa etti

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
fulya_zenginerden_sasirtan_aciklama_anneannem_tarafindan_dolandirildim_1638085656_4193.jpg

3 yıl evvel annesini kaybeden ünlü oyuncu Fulya Zenginer'in anneannesi ve onun erkek kardeşleri tarafından dolandırıldığı öğrenmişti. Zenginer toplumsal medyadan kendisini eleştiren takipçisine acımadı.

Küçük bayanlar dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan hoş oyuncu Fulya Zenginer, 3 yıl evvel annesini kaybetmişti. Zenginer bu kez da akrabalarından aldığı darbeyle sarsıldığı haberleri çıkmıştı. 

Mevzuyu yargıya taşıyacağı söylenen Zenginer, toplumsal medyada kendisine gelen bir bildirisi ifşa ederek tekrar gündeme geldi. Oyuncu bir paylaşımına yapılan, 'Önceden ne hoş bir bayandınız. Artık çok değişmiş eski güzelliğiniz kalmamış hiç.' bildirisini olduğu üzere paylaştı.

NE OLMUŞTU?

Teze nazaran, Zenginer’in dedesinden kalan milyonluk yerde kuzenleriyle birlikte hissesi vardı. Erkek kardeşleriyle bir arada plan yapan anneanne, torunlarından vekalet istedi, “Arsayı satayım, herkese kendi hissesinin parasını vereyim” dedi.

Fulya Zenginer ve kuzenleri, anneanneye vekalet verdi. Bir mühlet sonra büyük dayısına telefon açan oyuncu, “Arsayı satamadık” cevabını aldı. Lakin kuzenlerinin açtığı davayla şoke edici gerçekle yüzleşti: Arsa satılmış, parası da anneanne ile kardeşleri ortasında paylaştırılmıştı. Çok üzülen Zenginer’in dava açacağı konuşuluyor.

Büyük hüzün yaşayan Fulya Zenginer’in hamileliğinde sorun yaşamasından korkan eşi Küntay Tarık Cihan, onu bir an olsun yalnız bırakmadığı öğrenildi.

3 yıl evvel annesini kaybeden Fulya Zenginer Instagram'da bir takipçisinin “Annenin vefatından sonra bu acıyla nasıl başa çıktın?” sorusu üzerine duygusal anlar yaşadı.

Zenginer: “Annem vefat ettiğinde hayat başıma yıkıldı. Zira oyunculuğu onu keyifli etmek, hayalindeki konutu alabilmek için yapmıştım.Gittiğimiz gün ‘Şimdi aldığımız meskende görüntüye bakamayacak’ deyip çok ağladım. Bu beni mahvetti. Babamın vefatından sonra ekmek alamadığımız günler olmuş, annemle çaba etmiştik."

Fulya Zenginer kelamlarına şöyle devam etti:

“Zeytinburnu’nda doğup büyüdüm. Yokluğa isyan etmedim. 17’sinde çalışmaya başladım, dimdik ayakta durdum. Gençler ümitlerini kaybetmemeli. Annemi düşündükçe ‘onun parçasıyım, devam edersem onu da yaşatırım’ diyerek ayakta durabiliyorum. Acıyla bu biçimde başa çıkıyorum. Birlikte geçirdiğimiz vakitler için de Allah’a şükrediyorum.”

Üst Alt