Son Konu

Arkadaşa ozel komik doğum gunu mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşa ozel komik doğum gunu mesajları
imagesarkadasaozelkomikdogumgunumesajlari5ad90cbb943c6
Dogum gunu kutlu olsun hep boyle melekler doğsun

Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, gecirdiğimiz o gunler romanlarda yazılsın Iyi ki doğdun

Bugun mutlu olursun, dertlerini unutursun Doğum gunu bugun senin daha ne diye somurtursun

Doğum Gunun sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle Iyi ki doğdun ve iyiki varsın

Mendili ipek, kokusu mis cicek, her gun giysin ceşit ceşit yelek Yemesin karpuzu kelek, bugun dogan bir melek

Deniz degil ki gonlum dalgalari kiyiya vursun Doğum gunu unutmadım haberin olsun

Elma suyu portakal doğum gununde hoşca kal

Bilmem hic yalan dolan boyle yaşarım ben inan Sevgim hediyem olsun sana Iyi ki doğdun nice mutlu yıllara

Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yurekten, doğum gununu kutlarım oylesine değil icten
imagesarkadasaozelkomikdogumgunumesajlari5ad90cbd0cc1e
Bırak duşunmeyi, birak uzuntuyu, at icinden butun kotu duyguları Senin doğum gunun bugun ufle hadi mumları
Umarım 100 senelik bir hayat yaşarsın ve bir gunde anlatırsın Iyi ki doğdun arkadaşım

Beni cozen alim olur, seni cozen şair olur Doğum gunu ya bugun guzel dilekler seni bulur

Bir seni bir de boş dersleri sevdim Bugun doğum gunun Butun iyi dilekleri senin icin diledim

Her insan bir yıldızdır Sen tam bir kutup yıldızı gibisin, yalnız ama guclu, iyi ki varsın

Mutlulukların kaf dağı kadar yuksek uzuntulerin kibrit kadar kucuk olsun Iyi ki doğdun Doğum gunun kutlu olsun

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, Iyi ki doğdun

Ingilizce, Fransizca, Ispanyolca, Italyanca Dil onemli değil, nice mutlu yıllara…

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır Arada mesafe olsa da guzel gunler hep hatırlanır Iyi ki doğdun

Üst Alt