Son Konu

PES 2020'den Euro 2020 duyurusu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

10 Eylül 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için raflardaki alanını alacak tanınan futbol oyunu PES 2020, UEFA EURO 2020‘nin resmi partneri oldu.  

PES 2020'den Euro 2020 duyurusu

Tanınan oyunun fiyatları da muayyen oldu. Türkiye'de oyun fiyatlarının çok yükseldiği bugünlerde oyunun makul denebilecek bir fiyat aralığına sahip olduğunu düşünüyoruz. Gelgelelim münhasıran Pes 2020'nin PlayStation sürümünün fiyatının PC ve Xbox platformlarına nazaran yüksek kaldığını belirtelim. 

İşte PES 2020 oyunun fiyatları: 
  • PlayStation için fiyatı: 409 TL (Standart sürüm) 
  • Steam fiyatı: 199 TL (Legend edition sürümünü almak isteyenler ise 299 TL ödemek zorunda) 
  • Xbox One için fiyatı: 245 TL (Standart sürüm) 

eFOOTBALL PES 2020 GELİYOR İŞTE KONAMİ'NİN YENİ OYUNU
PES 2020, eFootball’da devrim oluşturacak ve sporu global bir izleyici kitlesine tanıtacak yürekli bir vaatle, kesimin önde gelen futbol simülasyonunun yeni periyodunu başlattı.

Hayranların çok sevdiği Master League’de büyük değişimler nokta alıyor, Bu değişimler hikaye ilerleme denetimi konusunda dizginleri oyunculara bırakan, güçlü ve etkileşimli yeni bir diyalog sistemini de içeriyor. 

Bu yenilik, oyuncuların ilerleyişini sürdürmeleri ve kendi zatî Master League hikayelerini oluşturmaları için kişiliklerine münasebetli cevaplar seçmelerine imkan tanıyor.

FC Barcelona forveti Lionel Messi; “eFootball PES 2020’nin kapağında olmaktan çok memnunum. Küçüklüğümden beri sıradaki kapağın kim olacağını her devir takip etmişimdir. Artık benim oğlum oyunu oynuyor ve şunu söylemeliyim ki beni oyunun kapağında göreceği için çok heyecanlı. Daha önceleri bana tekraren oyunun kapağında neden benim olmadığımı sormuştu ama artık kapakta olacağım için çok memnunum.” dedi.

Futbolun en sefalı oyuncularından biri olarak tanınan Ronaldinho’nun benzersiz futbol stili da PES 2020’ye geliyor. 

Oyuncuların onun üzere hareket etmelerine müsaade veren animasyon setleri, rakipleri geçmek için benzersiz teknik yetenekler, seri hareketleri, göğüs ve sırt denetimi üzere şov figürleri ile topa birinci dokunuş teknikleri oyunda bölge alıyor.

Üst Alt