Son Konu

Şarkılarını Şehitler için söylediler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Şarkılarını Şehitler için söylediler ajda pekkan konseri, tarkan konseri, samimiyetle erçetin konseri, diyarbakır şehitleri, haberleri burada arkadaşlar Sevgili Melek'lerim; Geçtiğimiz akşam, Ajda Pekkan, önceki gece Kuruçeşme Arena’da konser verecekti Tarkan, Fanta Gençlik Festivali kapsamında Trabzon’da Samimiyetle Erçetin; Kalamış’taki Galatasaray Spor Kulübü Sosyal Tesisleri’nde konser verecekti Diyarbakır'dan gelen acı haber ile şarkılarını şehitler anısına söyleyen şarkıcıların, şarkıları yastaydı neredeyse Bu habere geçmeden önce, dünyada ve ülkemizde uzlaştırma istiyor Şehitler ölmez, Vatan bölünmez!diyoruz 1548656142 1548656142 sarkilarinisehitlericinsoylediler5c4e9e127618bsarkilarinisehitlericinsoylediler5c4e9e127618b sarkilarinisehitlericinsoylediler5c4e9e127618b Ajda Pekkan: Hepimizin yüreğine alev düştü AJDA PEKKAN ŞARKILARINI ŞEHİTLER İÇİN SÖYLEDİ * Ajda Pekkan, önceki gece Kuruçeşme Arena’daydı Konserini beklenenden erken bitiren usta, “Bu gece Türkiye’nin canı yanıyor Şehitlerimiz, hepimizin yüreğine ateş düşürdü diyerek sahneden indi * Pekkan’ın Diyarbakır’daki olayların arkasından ekibiyle toplantı yaptığı, “bilet alan binlerce kişiyi mağdur etmemek ve terörün insanları sindirmesine izin vermemek için sahneye çıkmaya karar verdiği öğrenild Tarkan kararı seyirciye bıraktı Fanta Gençlik Festivali dahilinde Trabzon’da sahneye çıkan Tarkan, iki şarkı seslendirdikten sonradan izleyicilere “Dilerseniz bir şarkı daha söyleyip konsere son verebiliriz veya şarkılarımızı bu acıların sona ermesi için söyleyebiliriz Ben sizin kararınızı bekliyorum dedi “Şehitler ölmez, vatan bölünmez sloganları atılması üstüne de “Uzun İnce Bir Yoldayım türküsünü seslendirerek konseri noktaladı Samimiyetle Erçetin: Şehitler anısına Samimiyetle Erçetin de Kalamış’taki Galatasaray Spor Kulübü Sosyal Tesisleri’nde konser verecekti Ünlü artist sahneye çıktı, şehitler anısına “Yiğidim Aslanım Burada Yatıyor şarkısını seslendirip geceyi noktaladı  

Üst Alt