Son Konu

Bugün de Gıybete Doyduk! 23 Temmuz'da Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-f28296f497f4782569b927c2006b130589a825b3.jpg

"Güncel magazin haberleri neler? Bugün tekrar magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?" üzere sorularınıza karşılık olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe gerçek alabiliriz...

1. Nilgün Belgün, Armağan Çağlayan’ın programına konuk oldu. Aşk hayatına dair şaşırtan açıklamalar yapan Nilgün Belgün'den yıllar sonra Uzay Heparı'yla ilgili bomba bir itiraf geldi.

Belgün'ün itirafına nazaran, yıllar evvel Uzay Heparı ile ortasında bir gönül ilgisi olmuş. Heparı en genç flörtünden biriymiş yani!

Ayrıntıları burada anlatmıştık:

2. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncularından Ece Hakim, 2021 yılında ABD üniversitelerinde muvaffakiyet gösteren 25 Türk öğrencisinden biri oldu.

Kendisi 2016 yılında Harvard Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü tam burslu okumaya hak kazanmıştı.

3. Seranay Sarıkaya’dan iskele pozuna kalbimizi bıraktık...

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Serenay Sarıkaya (@serenayss)'in paylaştığı bir gönderi

4. Çeşme’de konser veren Sertab Erener'den yüzleri güldüren bir itiraf geldi:

"Ben kendimi en son elimde bez, konutu siliyor olarak bırakmıştım. O yüzden şükürler olsun ki sizlerle birlikteyiz. Konser boyunca kendinizi koruyun, maskelerinizi ne olur çıkarmayın. Sizi çok özledim.”

5. Tuba Büyüküstün maalesef koronavirüse yakalandı...

Hal bu türlü olunca, Büyüküstün'ün Netflix için rol aldığı ‘Another Self’ dizisinin çekimleri iptal edildi.

6. Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün Cahide isimli yerde konser verdi.

Lakin, Cahide’ye çıktığı için bir takipçisi kendisini eleştirince Aleyna'dan tokat üzere bir karşılık geldi:

7. Alişan'ın kardeşinin cenaze merasimine katılmadığı için sert tenkitlere maruz kalan Demet Akalın, sessizliğini bozdu:

"Ben iki gündür Alişan'ın yanındayım. Beni bu işlerin içine sokmayın! Beşerler acılı! Sabah mezarlıktaydım, kızının mandalinası babasının üstünde toprağın üstünde!"

8. Adriana Lima'nın bomba pozuna ne diyorsunuz?

Adriana Lima (@adrianalima)'in paylaştığı bir gönderi

9. Daha evvel maske takmadığı için iki sefer para cezasını çarptırılan oyuncu Merve Boluğur, tenkitlere "Ben sağlıklı biriyim. Sağlıklı bir halde ömür sürüyorum geçse bile benden sıhhat geçer" cevabını verdi.

10. Instagram'da 24 milyondan fazla takipçisi bulunan CZN Burak, dev saç tavada kilolarca et pişirdi ve yanında pilav ile tüm mahalle sakinlerine ikram etti

Burak Özdemir (@cznburak)'in paylaştığı bir gönderi

Helal olsun!

Burak Özdemir (@cznburak)'in paylaştığı bir gönderi

Dünün gıybetleri için sizi buraya alalım

Üst Alt