Son Konu

Çağla Şıkel, sokağa çıkma yasağını deldi!

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cagla_sikel_cocuklariyla_birlikte_cicekcide_1589352670_742.jpg

Manken Çağla Şıkel, oğulları Kuzey ve Uzay Altuğ ile beraber çiçekçide görüntülendi. Şıkel, annesi için geçmiş Anneler Günü'ne özel çiçek hediye aldı. Şıkel, 20 yaş altı sokağa çıkma yasağını deldi.

Çağla Şıkel, sokağa çıkma yasağı nedeniyle kutlayamadığı Anneler Günü için dün çiçekçiye gitti. Oğulları Kuzey ve Uzay Altuğ ile beraber annesine hediyelik çiçekler alan Şıkel, bu hareketiyle 20 yaş altı sokağa çıkma yasağını da delmiş oldu.

JNapF_1589353137_785.jpg

Ünlü manken Çağla Şıkel'in geçtiğimiz 23 Nisan'da, kanser hastalığı nedeniyle tedavi gören tam 51 çocuğa yardım yaptığı öğrenilmişti. Şıkel, bu konu hakkında ilk kez konuştu. Ünlü manken, 'Ben bu haberin duyulmasını istememiştim. İlgili şirket, bunu haber yapmış. Ben yardımlarımı yıllardır zaten yapıyorum.' açıklamasında bulundu.

MAHKEMEYE BAŞVURDU

Çağla Şıkel, YouTube kanalında bir öneri videosu paylaşmış ancak gerçek ismi Harutyan Dalga olan şarkıcı Arto, Şıkel hakkında hakaret vari bir açıklamada bulunmuştu. Şıkel, bu hakarete sessiz kalmamıştı. Mahkemeye başvuran ünlü manken, Arto hakkında kendisi ile ilgili konuşmama, yanına yaklaşmama ve rahatsız etmeme kararında bulundurmuştu. Bu kararın, 3 ay süreyle uygulanmasına hükmedilmişti.

İŞTE O RESMİ KARAR;

eUiDt_1574333532_7349.jpg

Bt48w_1574333550_7992.jpg

Üst Alt