Son Konu

Kardeşlerim dizisinde şoke eden ikinci ayrılık! Damlasu İkizoğlu diziden ayrıldı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
xR2Zw_1637488059_643.jpg

Dizide 'Melisa' karakterini oynayan oyuncu Damlasu İkizoğlu, Instagram hesabından sevenlerine veda etti. Diziden ayrıldığını açıklayan Damlasu İkizoğlu'nun o açıklamaları...

Geçtiğimiz akşam 29. son kısmında 'Kardeşlerim' dizisindeki Kadir'i oynayan oyuncu Halit Özgür Sarı diziye veda etti. İzleyiciler Kadir'in vefatına daha alışamamış iken ikinci ayrılık haberi daha da üzdü.

Dizide Melisa karakterini canlandıran hoş Damlasu İkizoğlu, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla diziden ayrıldığını açıkladı. İşte o açıklamaları:

"Evet..! Benim Melisa ile seyahatim buraya kadardı. Ne denebilir ki, tertemiz delirdik. Kardeşlerim çok hoş bir serüven oldu benim için. Bana bu hoş rolü teslim eden ngmediatv ve sevgili yönetmenimSerkan Birinci'ye sonsuz teşekkürler.. Gerçek abim Celil Nalçakan yeterli ki varsın, canım Simge Selçuk ve Onur Seyit Yaran bu süreçte sımsıcak bir aile olduğumuz için çok memnunum. Hellö partner Halit Özgür Sarı çok eğlenmedik mi be! Artık üzücü lakin #KadMelVeda diyebilir miyiz? Bu keyifli seyahatte birlikte olduğum tüm oyuncu arkadaşlarım, uygun ki sizi tanımışım, âlâ ki beraberdik. ve natürel ki bilinmeyen kahramanlar, sevgili takım, siz olmasaydınız bu muvaffakiyet olmazdı, hepinizin emeğine, yüreğine sıhhat.. En büyük teşekkür ise sizlere.. Beni hiç yalnız hissettirmediğiniz, hoş dilekleriniz ve iletilerinizle yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bu bir ayrılık değil, yeni serüvenlerde karşılaşmak üzere..."

Üst Alt