Son Konu

Gökçe Bahadır müzikale geçiş sürecini anlattı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
gokce_bahadir_serenay_sarikayaya_rakip_oluyor_1576911903_51.jpg

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, yakında başlayacağı müzikal projesini kabul etme sebebini anlattı.

Yakında yeni bir müzikalde sahne alacak olan oyuncu Gökçe Bahadır, müzikal projesine adım atış sürecini anlattı. Bahadır, “Müziğe olan ilgimin altında yatan, aslında hep müzikale olan hayranlığımdı. Sahnede şarkı söylerken, bunu bir gün müzikalde oynayacağımı hayal ederek yaptım.” ifadelerini kullandı.

s3luc_1578464264_8994.jpg

Bahadır, kendisine gelen, “Bir rolden çıkmak vaktini alıyor mu?” sorusuna ise, “Birçok işte oynadım ama rolden sıyrılmak konusunda sıkıntı yaşamadım. İşim bitince özel hayatıma dönmeyi seviyorum. Gökçe’nin hayatını korumaya çalışıyorum.” yanıtını verdi.

SERENAY SARIKAYA'YA RAKİP GÖSTERİLDİ

Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü, Ufak Tefek Cinayetler gibi unutulmaz dizilere imza atan oyuncu Gökçe Bahadır, tiyatro ve müzikallerde de başarılı işlere imza atıyor. Bir cover albüm yayımlayarak müzik piyasasına adım atan Bahadır, şimdi de bir müzikalde sahne alacak.

n8Lx6_1576912611_253.jpg

Bahadır'ın bu projesi, hali hazırda Alice Müzikali'nde rol alan Serenay Sarıkaya'ya rakip olacağı şeklinde yorumlandı. Bahadır, bu yoruma, “Şu an bilmiyorum.” yorumunda bulundu.

GeZYJ_1576912767_7366.jpg

Üst Alt