Son Konu

Erdoğan’dan Milletvekillerine: 'CHP'lilerin Peşlerine Takılmayın, Gündemi Siz Belirleyin'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-7dfe92b86fcff41a97b2efc59a5a2530c7b4e2f3.jpg

Partisinin milletvekilleriyle bir ortaya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "CHP’lilerin peşlerine takılmayın, gündemi siz belirleyin" talimatı verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , partisinin 57 milletvekiliyle bir ortaya geldi. Edinilen bilgiye nazaran, Erdoğan burada milletvekillerine, "CHP’lilerin peşlerine takılmayın, gündemi siz belirleyin" talimatı verdi. Ayrıyeten Erdoğan, toplumsal medyayı ihmal etmeden alana inmeleri gerektiğini söyledi.

"Mesleğin düzgünü berbatı olmaz. Hepsi şereflidir”

Cumhuriyet'ten Selda Güneysu'nun haberine nazaran, Erdoğan’ın milletvekilleriyle görüşmesinde, milletvekilleri ekseriyetle vilayetlerindeki sorunları anlattı. Fakat bir milletvekilinin, “Eskiden, çocuklar çobanlık yapıyordu. Artık eğitim zarurî olduğu için kimse çobanlık yapmıyor. Liseden sonra ben okudum, ‘Çobanlık mı yapacağım’ diyorlar” sözlerine de Erdoğan’dan dikkati çeken cevap geldi.

Erdoğan, “Çobanlık makus bir meslek mi? Bütün peygamberler çobandı. Hepiniz çobansınız, hepiniz sürünüzden mesulsünüz. Peygamber efendimizin kelamı var: Mesleğin düzgünü berbatı olmaz. Hepsi şereflidir” dedi.

Üst Alt