Son Konu

Bergüzar Korel'den işletmeci kadınlara ücretsiz reklam!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
berguzar_korelden_isletmeci_kadinlara_ucretsiz_reklam_1617970538_0648.jpg

Ünlü ve hoş oyuncu Bergüzar Korel, küçük işletmeci bayanlara sürpriz yaparak büyük bir takviye projesine imza attı.

Instagram'da 1,8 milyon takipçisi olan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, küçük işletmeci bayanlara sürpriz yaparak büyük bir takviye projesi gerçekleştirdi. 3 bine yakın hesap ortasından besin, kıyafet, aksesuar, oyuncak üzere eserler üreten 10 küçük işletme sahibi bayan belirlendi. Seçimlerde işletmelerin reklam faaliyetine muhtaçlık duyacak kadar küçük olması, ürettikleri eserlerin kalitesi, toplumsal bir yarar emeli gütmesi üzere kriterler belirleyici oldu.

Korel, eserleri denedi ve eserlerin tanıtımı için kamera karşısına geçti. Oyuncu, projeyle ilgili şunları söyledi: “Kadınlardan güç ve ilham alıyorum, bir bayan olarak sizinle gurur duyuyorum. El emeği göz ışığı birçok işler yapıyorlar. En çok zorlandıkları şeylerden birinin tesirli reklam yapmak olduğunu fark ettim. Bu güç devirde canla başla üreten, çalışan bayanları gördükçe çok keyifli oluyorum. Bu küçük işletmelerden alışveriş yapalım.”

Projenin destekçisi olan VISA Türkiye’nin Güneydoğu Avrupa Pazarlama Lideri Ünite Gönülşen ise “İstiyoruz ki küçük işletmelerin sesi hiç kesilmesin, hayatımızdaki yerleri eksilmesin” dedi.

Üst Alt