Son Konu

Yerli Borsalardan Kripto Para Çekimi Yapılamayacak mı? İşte O İddia!

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yerli-borsalardan-kripto-para-cekimi-yapilamayacak-mi.jpeg

Yerli kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden birisi olan Doruk İşmen’in Twitter’da dile getirdiği bir iddiaya göre, planlanan kripto para borsası mevzuatı kapsamında yerli borsalardan kripto para çekimi yapılamayacak. İşmen, bunun bir duyum olduğunu dile getirirken; kripto para topluluğunun sıkı bir şekilde takip ettiği ünlü isim Ahmet Usta da aynı tarz şeyleri duyduğundan bahsetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter
ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Doruk İşmen, konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

“Planlanan kripto para borsası mevzuatına dair yerli borsalardan kripto para çekimi yapılamayacak diye bir duyum aldım. Bu fikri destekleyen yerli borsalar da varmış. Kriptonun ruhuna aykırı olan her mevzuat çok büyük bir yanlıştır. Ne olursa olsun, o ruh her zaman yaşayacak.”

İşmen’in bu ifadelerine yanıt veren Ahmet Usta ise şunları söyledi:

“Kitap yazdık bedava dağıttık, dağa taşa anlattık. Maalesef bu saçmalıklar benim de kulağıma geldi, umarım yanlış bilgidir. Dönemler geçer hatalar anlaşılır ama kaçan artık tren değil uzay aracı, gelen meteordan mağaraya girip korunmak da mümkün değil.”
Ekran-Resmi-2021-09-10-12.32.25.png
Şarkıcı ve kripto para yatırımcısı Emre Aydın da bu konuya tepki gösterdi. Emre Aydın, “Umarım asılsızdır ve dedikodudur bu sadece. Bu kadar büyük bir hata yapılmaz diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Üst Alt