Neler yeni

Latest Thread

Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Instagram Takipçi Nasıl Satın Alınır ve Nelere Dikkat Edilmeli?

Profösör

Super Moderator
Maximum level reached
Mesajlar
1,265
Tepkime puanı
5
Puanları
9
Yaş
33
Konum
Rusya
Bildiğiniz üzere instagram takipçi satın al veya buna benzer sosyal medya hizmetleri her siteden güvenilir bir şekilde sağlanamamaktadır. İnternet alışverişlerinizde güvenliğin sağlanması her şeyden önce gelen bir konudur. Bu nedenle sizlere en güvenilir kaynaklar üzerinden Instagram takipçi nasıl satın alınır, takipçi satın alırken nelere dikkat edilmelidir, sahte site nasıl anlaşılır, sosyal medya hizmet siteleri için alınması gereken güvenlik önlemleri nelerdir ve güvenilir bir site nasıl anlaşılır şeklinde merak ettiğiniz tüm detayları aktaracağız. Ancak bu konuya değinmeden önce kısaca Instagram takipçi neden satın alınmalıdır konusunu aktaralım.

Instagram bildiğiniz üzere çok fazla kullanıcı sayısına sahip ve gün geçtikçe de kullanıcı sayısı artan bir sosyal medya platformudur. Türkiye, 37.000.000 kullanım oranıyla nüfusun %56’sına sahipken, en çok kullanan ülkeler arasında, dünya sıralamasında 6. sıradadır. Instagram reklam kitlesinin dünyadaki dağılımına bakacak olursak, kullanıcıların %65’i 18-34 yaş grubu arasındadır. Bu da demek oluyor ki Teknoloji çağında yeni pazar alanı sosyal medya platformları ve özellikle dünya genelinde en aktif kullanılan platformların başında gelen Instagram uygulamasıdır. Özellikle 2017 yılından sonra artış gösteren ticari hesaplar 2019 yılında en yüksek seviyesine ulaşmış ve öyle görünüyor ki 2020 ve takip eden yıllarda da ticari amaçlı katılan kullanıcıların sayısı artacaktır.
Çok ciddi bir pazar alanını bünyesinde barındıran Instagram’a son zamanlarda ticari amaçlı katılan kullanıcıların sayısı da son derece artmış ve artmaya devam etmektedir. Ticari amaçla veya kişisel blog tanıtımı yapmak amacıyla Instagram kullanıcıları diğer kullanıcılar ile olan etkileşimini arttırmak ve böylece Instagram üzerinden sağladığı yetenek, ürün veya hizmet tanıtımlarını yapmak istemektedirler. Ancak doğal yöntemlerden bir Instagram kullanıcısının etkileşiminin hedeflediği kitleye ve düzeye ulaşması mümkün değildir. Özellikle hesabının tanıtımını yaparak kazanmak isteyen kullanıcılar için bu hiç mümkün olmayabilir.

Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?​

Instagram takipçi hilesi konusunda bilinmesi gereken en önemli noktaları bu başlıkta sizlere açıklayacağız. Instagram takipçi hile sitelerinin birçoğu güvenilmemesi gereken sitelerdir. Bu nedenle hilesiz siteler öncelikli tercihiniz olmalıdır. Özellikle bedava hizmet sunan siteler hesabınıza zarar verebilmekte ve güvenlik sorunları meydana getirebilmektedir. Aşağıdaki maddeler de güvenilir bir sosyal medya hizmet desteği sağlayan site nasıl olmalıdır açıklayacağız.

 • Güvenlik konusunun ilk aşaması, ücretli veya ücretsiz hizmet sağlayan herhangi bir sitenin, talebinizi gerçekleştirirken sizden hesabınızın şifresini istemesidir veya çeşitli takipçi programları ya da araçları üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapmanızın istenmesidir. Bu iki konuya çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Sizden hesabınızın şifresini isteyen veya sistem üzerinden Instagram veya diğer sosyal medya hesaplarınıza giriş yapmanızı isteyen hiçbir siteye güvenmemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde hesabınız çeşitli güvenlik sorunları ile karşı karşıya kalabilir, hesabınızda, takip, yorum veya beğeni gibi engel durumları söz konusu olabilir ve son olarak hesabınız kapanma tehlikesi yaşayabilir. Bu nedenle, sosyal medya hesaplarınızın şifresini hiçbir şekilde ve hiç kimse ile paylaşmamanızı öneririz.
 • Güvenlik konusunda önemli olan ikinci detay ise siteye ulaşılabilirliktir. Siteye ait ulaşım kanalları nelerdir. Bu ulaşım kanalları doğru ve disiplinli çalışıyor mu, kesintisiz ve kaliteli ve iyi bir hizmet sağlıyor mu, site yetkilileri veya müşteri hizmetleri ile görüşebileceğiniz bir iletişim kutusu var mı şeklinde site araştırması ve firma araştırması yapılmalıdır.
 • Üçüncü önemli konu ise satın alma işlemlerinizi tamamladığınızda sitenin sizlere fatura kesiyor olmasıdır. Kurumsal hizmet sağlayan siteler, işlemler sonucunda kullanıcılara isteklerine bağlı olarak fatura kesmektedirler.
 • Instagram takipçi satın al hizmeti için gerçek takipçi satın aldığınızda, gerçek takipçiler konusunda düşme durumuna karşı ücretsiz telafi garantili olması da sitenin güvenilir ve kaliteli hizmet sağladığının en iyi göstergesidir.
Sosyal medya hizmet desteği sağlayan site paneli için güvenlik aşamalarını sizlere detaylarıyla aktardık. Bir sonraki, Instagram’da nasıl takipçi kazanılır ve Instagram takipçi nasıl kasılır başlıkları üzerinden; Instagram organik takipçi nasıl kazanılır, Instagram takipçi hizmet satın almadan da yükselir mi, yükselirse nasıl yükselir konuları ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Instagram’da Nasıl Takipçi Kazanılır?​

Instagram’da takipçi nasıl kazanılır konusunda sizlere organik takipçilerinizi doğal yöntemlerle nasıl arttırabilirsiniz konusuna değineceğiz. Instagram hesabınızı ne amaçla açmış olursanız olun, takipçi arttırma konusu her amaç için önemli bir detaydır. İster kişisel amaçla açmış olduğunuz bir blog olsun isterseniz de işletme hesabı için açmış olduğunuz bir blog olsun, Instagram hesabınızın takipçilerini çoğaltma konusu son derece önemli bir konudur. Kişisel hesaplarınız için, paylaşımlarınızı birden fazla kişiye ulaştırarak reklam ve iş teklifleri alabilir, yeteneklerinizle ünlenebilir ve hayran kitlesi oluşturabilirsiniz. Ticari bir amaçla açtığınız hesaplar için ise ürün ve hizmetlerinizi bu geniş pazar alanında birden fazla kullanıcıya ulaştırarak daha fazla kazanabilirsiniz. Bu nedenle takipçilerinizin fazla olması son derece önemli bir konudur. Çünkü takipçileriniz arttıkça etkileşiminiz de buna oranla artacak ve kazancınız da aynı şekilde artacaktır.

Takipçi sayınızı, hesabınızın bir referansı gibi düşünebilirsiniz. Sizi takip etmeyen herhangi bir kullanıcı ürünlerinizi ve hizmetlerinizi incelemeden önce referanslarınıza bakar. Yani, hesabınızdaki takipçi sayısına ve gönderilerinizdeki yorum, beğeni sayılarına bakarlar. Bu sayıların fazla olması etkileşiminizin fazla olduğunu ve güvenilir bir kullanıcı olduğunuzu gösterir. Sonuç olarak, hesabınızla karşılaşan herhangi bir Instagram kullanıcısının, hesabınıza güvenmesi ve beğenmesi için en önemli detay aldığınız etkileşimlerdir.

Instagram Takipçi Nasıl Kasılır?​

Yukarıdaki başlıkta hesabınıza aldığınız etkileşimlerin ne kadar önemli olduğu konusuna değindik. Bu en önemli konulardan biridir. Bir kullanıcının hesabınızı beğenerek takip etmesi aktif takipçi anlamına gelir ki bu da en önemlisidir. Aşağıdaki maddelerde Instagram takipçi kasma işlemi nasıl yapılır sorunuzu detaylarıyla yanıtladık.

 • Aktif takipçilerinizi arttırmak için takipçi sayınızın da artması gerektiğinden bahsetmiştik.
 • Aktif takipçilerinizi arttırmak için ikinci önemli detay ise içeriklerinizin kaliteli ve güvenilir olmasıdır. Herkesin beğenebileceği veya hitap ettiğiniz kitlenin beğenebileceği kaliteli ve düzenli içerik üretmeniz de ikinci öne çıkan bir detaydır.
 • Takipçilerinizi arttırmak bir yana hesabınızı takip eden kullanıcıları da aynı zamanda memnun etmeniz gerekmektedir. Gerek sürpriz çekilişler yaparak gerek soru-cevap şeklinde etkileşim sağlayarak takipçilerinize değer verdiğinizi ve onlarla iletişim kurduğunuzu belli etmeniz ve sağlamanız gerekmektedir.
 • Kaliteli içerikler oluşturarak güvenilir bir sayfa olduğunuzu veya diğer kullanıcıların hesabınızı beğenmesini sağlayabilirsiniz. Ancak tekrar belirtmek gerekir ki bu maddeler birbirine bağlıdır, biri olmadan diğeri çok zor sağlanabilmektedir. Bu nedenle belirtilen maddelerin bir arada olması halinde etkileşiminiz hep yüksek olacak ve sürekli artış gösteren bir seyir izleyecektir.

Instagram Takipçi Nereden Satın Alınır?​

Instagram takipçi satın almadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar;

 • Faturalı Hizmet
 • Garantisi Var mı
 • Şifre İstiyor mu
 • Canlı destek sistemi
Özellikle işletme hesabına sahip siteler için son derece önemli olan etkileşim konusunu doğal yöntemler ile sağlamak mümkün değildir. Doğal yöntemleri kullanmak halihazırda olan takipçilerinizin, hesabınızı beğenerek ve güvenle takip etmesini sağlamak ve zaten var olan takipçilerinizin aktif olmasını sağlamak açısından önemlidir. Bu nedenle Instagram’ı pazar alanı olarak kullanarak, ürün veya hizmet satmak isteyen kullanıcıların kesinlikle sosyal medya hizmet desteği sağlaması gerekmektedir. Site üzerinden ister 300 ister 1000 takipçi satın alın, işlemleriniz son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Adwords reklamları vererek çıkan siteler genelde dolandırıcı olma ihtimali yüksek olabiliyor. O yüzden o tarz siteleri ikinci planda tutmanız daha doğru olacaktır.

Site özelliklerinden biri de ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri ücretsiz araçlar oluşturarak sınırsız kullanım sağlama özelliğidir. Site üzerinden Instagram toplu silme işlem nasıl yapılır, kimler beni takip etmiyor gibi birçok hizmete ücretsiz ve sınırsız olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olan, video görüntüleme hizmeti, Instagram beğeni hizmeti, igtv görüntüleme, hikâye izlenme, aylık oto beğeni, yorum veya takipçi hizmetleri şeklinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak birden fazla hizmet bulunmaktadır. Ücretsiz araçlarımız da ücretli araçlarımız da en güvenilir ve en iyi hizmet garantisiyle sunulmaktadır.

Instagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?​

Instagram beğeni hilesi kesinlikle internet üzerinden tercih etmeyiniz. Sınırsız ve ücretsiz deniyor fakat şifrenizi almaktadırlar. Bu şifre alımı ile beraber hesabınızı çalma ihtimalleri çok yüksektir.

Instagram Beğeni Nasıl Arttırılır?​

Instagram’da paylaştığınız gönderilere karşı olan ilgiyi arttırmak biraz zor bir iş olarak bilinmektedir. Özellikle doğal süreçler ile bu çok uzun bir zaman alabilir ve bu da gönderinin unutulmasına sebep olabilir. Özellikle bir ürün veya hizmet sunuyorsanız, paylaştığınız gönderilerin anında yorum veya beğeni şeklinde etkileşim alması gerekiyor ki gerçek kullanıcıların da bu gönderiye karşı ilgisi ve güveni oluşsun. Free hizmet sağlayan siteler güvenilir olmamakla birlikte hesabınıza da zarar vermektedir. Bu nedenle herkes faydalanabilsin diye fiyatlarımızı en uygun olacak şekilde belirledik.

Beğeni hizmetinden faydalandığınızda beğeniler seri bir şekilde, fiber servisler aracılığı ile gönderinize tanımlanmaktadır. Beğeni opsiyonlarını, Türk, yabancı; gerçek, bot şeklinde istediğiniz gibi tercih edebilirsiniz.
 

Yazar: Profösör
Makale Başlığı: Instagram Takipçi Nasıl Satın Alınır ve Nelere Dikkat Edilmeli?
Kaynak URL'si: Türkiye'nin Forum Platformu!-https://bilgilihocam.com
Alıntı ve Paylaşım Kuralları: Kaynak gösterilmek kaydıyla makaleden kısa alıntılar yapılabilir, ancak yazarın izni olmadan makalenin tamamı başka bir siteye kopyalanamaz veya başka bir yerde yayınlanamaz.
Bahis, crack, mp3, warez, hack, adult, pornografik ve yasa dışı içerik Konular Açmak kesinlikle yasaktır.
Üst