Son Konu

Wall Street Efsanesi, Ripple ve Dogecoin Konusunda Uyardı: İyi Bitmez!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
6254.jpg

Kripto yönetimi firması Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, önemli öngörülerde bulunuyor. Mike Novogratz, Ripple (XRP), Dogecoin (DOGE) ve diğer kripto para yatırımcılarını piyasadaki potansiyel bir “çılgınlık” konusunda uyarıyor.

Mike Novogratz: Dogecoin ve hatta XRP gibi çok sayıda tuhaf kripto para gördüm

Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, yeni verdiği bir röportajda Çarşamba günü halka açılan Coinbase’in genel olarak piyasada çok fazla dalgalanmaya neden olduğunu söyledi. Mike Novogratz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dogecoin ve hatta XRP gibi çok sayıda tuhaf kripto para gördüm… Bu da şu anda çok fazla çılgınlık olduğu anlamına geliyor. Bu asla iyi bitmez ve bu yüzden muhtemelen bir noktada arayı kapatırız.
shutterstock_1567913287.jpg
Galaxy Digital CEO’su: Uzun vadede tüm sektör büyük kazançlar görecek

Ancak Wall Street efsanesi olarak da bilinen Mike Novogratz, uzun vadede tüm sektörün büyük kazançlar göreceğine hala inanıyor. Mike Novogratz’a göre, şaşırtıcı miktarda servet kripto para piyasasına geliyor. Galaxy Digital CEO’su konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda toplam kripto servetinin kabaca 2 trilyon dolar olduğunu düşünüyorum. Yani bu, tüm servetin %1’inin yarısı. Önümüzdeki iki üç yıl içinde bunun %2-3 olabileceğini düşünmüyorsanız, trendlere dikkat etmiyorsunuz. Alanımızda göreceğimiz büyüme miktarı şaşırtıcı. Yeni başlıyoruz ve önemli olan kurumların artık bunun bir varlık sınıfı olduğunu fark etmesi lazım. Sekiz ay önce bir varlık sınıfı değildi. Öyle olmasını umuyordum. Olması için dua ediyordum. İnsanları bunun olacağına ikna etmeye çalışıyordum. Ama şimdi bu bir varlık sınıfı. Ve konuştuğumuz her bir katılımcı kripto para piyasasına dahil oluyor.

Üst Alt