Son Konu

Buse Narcı'dan Özcan Deniz'e destek! 'Özcan bana asla şiddet uygulamadı'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
buse_narcidan_ozcan_denize_destek_ozcan_bana_asla_siddet_uygulamadi_1639132678_1548.jpg

2017 yılında Özcan Deniz ile yollarını ayıran Buse Narcı, geçtiğimiz akşam katıldığı bir sinema galasında Deniz hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Narcı, "Ben hiç bir vakit Özcan Deniz'den şiddet görmedim. Tersine daha evvel bir arada olduğum erkek arkadaşlarımdan daha güzel davrandı." dedi.

Evvelki akşam Mecidiyeköy'de düzenlenen "Bayram Şekeri" sinemasının galasına katılan Buse Narcı, son periyotlarda boşandığı eşi Feyza Aktan'a şiddet uyguladığı savlarıyla gündeme gelen Özcan Deniz hakkında sessizliğini bozdu.

"ASLA İNANMADIM!"

Magazin dünyasını sallayan olay sonrasında Özcan Deniz hakkında konuşan Narcı, şu sözleri kullandı:

"Ben hiç bir vakit Özcan Deniz'den şiddet görmedim. Bilakis daha evvel birlikte olduğum erkek arkadaşlarımdan daha uygun davrandı. Hiçbir vakit sesinin yükseldiğini, bağırdığını, sonlandığını asla görmedim. Bırakın beni, arkadaşlarına dahi yüksek sesle bağırarak seslenmeyen bir insandı. Onu haberlerde görünce kısa bir mühlet kendime gelemedim. 'Bunu yapan Özcan mı?' dedim. Asla inanmadım. Özcan bana asla şiddet uygulamadı. Bilakis uysal ve mülayimdi. Bu türlü bir davranışta bulunduğuna hiç inanmadım. İnanmam da zira benim yaşadığım Özcan süper bir insan"

Üst Alt