Son Konu

Doğa Rutkay'dan 5. yıla özel paylaşım

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
doga_rutkaydan_5_yila_ozel_paylasim_1567510375_4671.jpg

Ünlü oyuncu Tabiat Rutkay, eşi Kerimcan Kamal ile olan evliliklerinin 5. yılını, duygusal bir yazı ile kutladı.

Oyuncu Tabiat Rutkay, gazeteci ve müellif eşi Kerimcan Kamal ile olan evliliklerini toplumsal medyadan kutladı. Rutkay, yazdığı yazı ile okuyanları duygulandırdı. İkiz evlatları olan Rutkay, Güldür Güldür Show ekibinde rol alıyor. İşte Tabiat Rutkay'ın paylaşımı:

l9qtO_1567510298_8696.jpg

'O başına renkli çiçekler takan da benim, yorgunluktan bir bardak çayını koyamayan da... O her saniye kahkaha atmasını seven de benim, işlerim yolunda gitmediğinde suratında gemiler batan da... O sana daima birebir özveriyle bakan da benim, bazen sıkışıp bencilce davranan da. Sana ihtimamlı görünmek için ojeler süren de benim, hamilelik sürecinde neye benzediğini unutan da. O güçlü, sabırlı, her sorunu halletmeye çalışan da benim, aklım gidik olduğunda çaresizce senin haneye gelmeni bekleyen de. Ne çetin ne karmaşık günler de bana gösterdiğin anlayış, şefkat ve özveriyle bir çok zorluğu aştım inan. Hele son 13 ay için ne desem eksik güdük kalır... Bana daima sevildiğimi, her türlü topallamamda,çaresizliğimde, beceriksizliğimde yanımda olduğunu hissettirdiğin için teşekkürler! Ben bu gazla daha neler yaparım. 5.senemiz de bitti. Rutkay Kerim ve Piraye ile bir ömür bir yastıkta inşallah! Seni seviyorum!'

Tabiat Rutkay, eşi Kerimcan Kamal, ikiz evlatları ve Kamal'ın birinci evliliğinden olan oğullarıyla bir arada bir fotoğraf paylaşmıştı. Hanenin büyük evladının tevellüt günü için toplanan aile, memnunluklarını fotoğraf karesine de yansıtmayı başarmışlardı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

v5yCM_1565677076_3879.PNG

Üst Alt