Son Konu

Azeroth'un kadim ejderhası Heroes of the Storm'a geliyor

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

World of Warcraft'ın tahminen de en görkemli sahnelerine hane sahipliği yapan Deathwing, bu sefer de Heroes of the Storm'da önümüze çıkıyor.
Birçok oyuncuya kök söktüren ve büyük vakaların fitilini ateşleyen Deathwing'in oyuna eklenmesi ile ilgili yapılan açıklama ve medya şu halde;

Azeroth'un kadim ejderhası Heroes of the Storm'a geliyor

Yerküre Yıkan ejderhanın heybetli kanatlarının gölgesi Nexus üzerine düştü! Heroes of the Storm’da bundan bu türlü hiçbir şey eskisi üzere olmayacak! Yok Edici Deathwing, kendisi üzere efsane bir kahramana yaraşacak ve oyunun kurallarını baştan yazacak son radde özgün bir oynanışla geliyor. Aslına bakarsanız Deathwing öylesine güçlü ki her biri başkasından farklı yeteneklerle gelen iki münferit forma sahip. Böylelikle Mevtin Sureti (Aspect of Death) olma deneyimini dilediğinizce yaşayabilir, alevlerin acımasız yıkımını savaş meydanına yağdırabilirsiniz.

Güçlendirilmiş zırh kesimleriyle donatılmış ve durdurulması imkânsız bu irtihal makinası, kendi ekibi da dahil yaşayan tüm canlılara tepeden bakıyor. Bu kadim ejderhaya Dünyalar Yıkan (Unmaker of Worlds) denmesi boşuna değil elbette. Harika kudretini dengelemek ismine Deathwing’in tek bir zayıf ciheti var. Kadro arkadaşları onu amaç alamıyor ya da güzelleştiremiyor. Bu nedenle Deathwing’i yönetecek yürek bende var diyenler bu harika varlığı yönetim edebilmek için zekâlarını kullanmalı ve son aşama stratejik davranmalı.

Deathwing’in Nexus’ta neler yapabileceğini göstermek ve BlizzCon’daki Heroes of the Storm sürprizlerine dair ağzınıza bir parmak bal çalmak için Heroes ekibi size kişisel bir medya hazırladı.

Üst Alt