Son Konu

Nebahat çehre yaşını kutladı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Nebahat çehre yaşını kutladı Nebahat çehre 66yaşını kutladı Nebahat çehre oyunculuğunu beğendiğim bir sanatçıAşkı Memnuda büyük beğeni topladıktan sonra şimdilerde ise Harikulade yüzyılın gözdelerinden “VALİDE SULTAN 66 YAŞINDA! MÜTHIŞ YÜZYIL'IN VALİDE SULTAN'I NEBAHAT ÇEHRE, 66 DOĞUM GÜNÜNÜ DOSTLARIYLA KUTLADI! 1548655268 1548655268 nebahatcehreyasinikutladi5c4e9aa990bc5nebahatcehreyasinikutladi5c4e9aa990bc5 nebahatcehreyasinikutladi5c4e9aa990bc5 Nebahat Çehre, üstünde 200 gerçek inci, 150 Swarovski taş ile kraliçe tacı bulunan üç katlı pastayı keserken, Yaşımdan hiç gocunmuyorum Şu lahza hayatımda özel biri yok Ben o dönemi kapayalı 15 sene oldudedi Nebahat Çehre, Müthiş Yüzyıl'ın Hürrem'i Meryem Uzerli'yi yere göğe sığdıramadı Salı Sefası'na konuk olan Nebahat Çehre, Mükemmel Yüzyıl'ın Hürrem'i Meryem Uzerli'yi çok başarılı bulduğunu açıkaladı Meryem çok başarılı, bütün bir alman disiplini içinde, işine harikulade yoğun Ben onu fazla beğeniyorum İşine muhteşem saygılı, takipçi, gözlemci ben kutluyorum onu Birincil gördüğümüzde huzursuz olduk, Hürrem'i oynayacak oyuncu aylarca aranmıştı, fakat oynadıkça devleşen bir kadın gördüm karşımdadiyen Çehre'nin övgüleri Oktay Kaynarca'yı bile şaşırttı Kaynarca, Bir oyuncunun rol arkadaşı için bunları söylemesi ne kadar güzeldiyerek, Çehre'yi tebrik etti  

Üst Alt