Son Konu

Minoksidil Kullanıcı Yorumları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Minoksidil Kullanıcı Yorumları minoksidil kullananlar şampuan fiyatı kullanımı kullanıcı yorumları sakal iran yorumları ve diğer taraftan burada arkadaşlar Günümüzde saç dökülmelerine karşısında, etkin çözüm yapan bir fazla ürün var Melek'lerim Bunlardan biri de Saç dökülmesine çözüm: Minoxil Forte spreyidir ve şampuan gibi öteki ürünleridir arkadaşlarım 1548681173 1548681173 minoksidilkullaniciyorumlari5c4effda18b0eminoksidilkullaniciyorumlari5c4effda18b0e minoksidilkullaniciyorumlari5c4effda18b0e Geçirdiğim bir rahatsızlıktan ötürü, bütün saçlarımı kaybettim Bir çok doktora gittim ve bir çok tedavi yöntemi denedim En son gittiğim doktor benim umudum oldu Bir sene sonradan, sağlığıma tekrardan kavuştum, bunu önce Allah'a, sonrada doktoruma borçluyum Şuanda dinç saçlara sahibim çok şükür Eskisinden daha gür ve daha aydınlık çıktı saçlarım Çünkü bir yıldır sabahleyin akşam Minoxidil Minoxidin Sprey kullanıyorum saç dökülmesi yaşamış herkese de öneriyorum Ilk Kez Minoksidil'in iki çeşidi var Biri %2'lik, bu kadınlar için olanı, diğeri ise %5'lik, buda erkekler için olanı Ben önce %2'likle başladım ve doktorum ilk ay denemesinden daha sonra %5'lik önerdi 1 yıl oldu ve hala da sabahleyin akşam devam ediyorumminoksidilkullaniciyorumlari5c4effda251f3alt Kullanım şekli: saç dökülmesi gerçekleşen yere yani saç kaybı olan yere, sabahtan ve akşam edinmek üzere 5 fıs püskürtüyorsunuz Dikkat edin yüzünüze gelmesin ve ellerinizi operasyon sonrası bol su ile yıkayın Çünkü Minoksidil değidi yerden kıl çıkartıyor arkadaşlarımminoksidilkullaniciyorumlari5c4effda251f3alt hemen hemen bütün eczanelerde satılıyor, fiyatı ise 55 TL ve 60 TL aralarında değişiyor Piyasada İran malı olan Minoksidil de var, Türk malı olan Minoksidi'in bayanlar için olan ürünü yani %2'lik olanının şişesi kırmızı renktir, %5'lik olan yani erkekler için olanı ise mavi renktedir İran Minoksidil'i ise siyah renktedir Saç kaybı yaşamış, bay ve bayanlara muhakkak öneriyorumminoksidilkullaniciyorumlari5c4effda251f3alt Sevgilerimle mekanicom RüYaM  

Üst Alt