Son Konu

Popüler Başarılı FTP Programları

urgot01

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En Popüler FTP Programları
Dünya üzerinde birçok FTP bağlantısı sağlayan programlar bulunmaktadır. Yazımızın bu kısmında kullanımı hızlı, kolay ve basit birkaç programdan bahsedeceğiz.

FileZilla
FileZilla, kullanımı oldukça basit ve hızlı olan bir FTP bağlantı programıdır. Tüm işletim sistemlerinde uyumlu olan FileZilla, gerek istemci gerekse FTP sunucu yapılandırmasında oldukça başarılı bir programdır. Aşağıdaki link üzerinden indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

FileZilla Linki:

WinSCP
WinSCP, eğer bir Windows işletim sistemi kullanıcısı iseniz, kullanabileceğiniz ideal FTP programlarından birisidir. Birçok FTP protokolünü destekleyen WinSCP ile hiçbir programa ihtiyacınız kalmaz. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

WinSCP Linki:

CyberDuck
Ücretli bir FTP programı olan CyberDuck, Türkçe arayüze sahiptir ve FTP, SFTP, WebDAV, OneDrive ve Google Drive desteğine sahiptir. Aynı şekilde ücretsiz olarakta kullanabilirsiniz. Aşağıdaki link üzerinden CyberDuck programını indirebilirsiniz.

CyberDuck Linki:

Transmit
Transmit, Mac işletim sisteminde çalışmakta olan ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunan FTP programıdır. SSH, SFTP, FTP FTPs bağlantıları yapabileceğiniz Transmit ile tüm işlemleri hızlı ve kolayca tamamlayabilirsiniz. Aşağıdaki link üzerinden Transmit FTP programını indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Transmit Linki:

Üst Alt