Son Konu

Marvel Stüdyoları ve Patrick Stewart X-Men Filmleri İçin Görüşüyor

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_64703.jpg

Disney ile Fox geçtiğimiz sene büyük bir anlaşmaya vardı ve eğlence sektörü adına çok büyük bir adım atıldı. İşin Marvel Sinematik Evreni kısmı da bu anlaşmadan nasibini alacak. Fantastik Dörtlü ve X-Men karakterleri evrene dahil olacak ve yeni nesil MCU için büyük bir karakter bolluğu yaşayacağız. Fantastik Dörtlü ve Dr. Doom cephesinde daha sıcak gelişmeler yaşansa da hayranların en çok beklediği X-Men tarafı sessizliğini koruyor. 

Fox'un orijinal X-Men serisinde Professor Charles Xavier'i canlandıran Sir Patrick Stewart ile Marvel Stüdyoları başkanı Kevin Feige markayı yeniden canlandırmak üzere görüşmelere başlamış. Ancak şunu belirtmek gerekiyor Patrick Stewart'ın buradaki rolü oyuncu olarak geri dönmek değil, bir nevi danışman olarak. Digital Spy'a konuşan Sir Stewart, "Problem şu, eğer Logan'ı yapmamış olsaydık ben yeniden tekerlekli sandalyeye oturup Charles Xavier'i canlandırırdım. Ancak Logan tüm bunları değiştirdi." diyerek rolden emekli olduğunu doğruladı.
  • Russo Kardeşlerin Çekmek İstediği Bir X-Men Filmi Varmış
  • Rob Liefeld'e Göre X-Force Filmi Kesinlikle Gelecek
Marvel Stüdyoları, bir şekilde X-Men'i geri getirecek ve bu konuda daha önce X-Men filmlerinin başarılı olduğu dönemde kadroda kilit rol oynayan Patrick Stewart ile görüşmeleri oldukça olumlu bir hamle. Stewart bu yeni nesil X-Men'de bir danışman olarak bile görev alsa hem işin casting kısmı hem de anlatılan hikayelerin daha özgün olması açısından büyük katkı sağlar. Kevin Feige de bunun farkında ve doğru kişilerle görüşüyor. X-Men'in MCU geleceğine dair henüz hiçbir şey bilmiyoruz ama bu noktadan sonra daha sık haber almaya başlayacağız gibi gözüküyor.

Üst Alt