Son Konu

Aslı Şen'den, şarkıcı Linet'e geri adım! Özür diledi...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
LdeP3_1635065711_1553.jpg

44 yaşındaki Aslı Şen, canlı müzik dinlemek için gittiği Linet konserinde gördüğü muameleden rahatsız olarak toplumsal medya hesabından sitem etmişti. Geri adım atarak özür dileyen Aslı Şen, yeni açıklamada bulundu.

Linet'in konserinde gördüğü muameleden sonra müzikçiyi sert halde eleştiren Aslı Şen, geri adım atarak kamuoyundan özür diledi: “Çok üzgünüm. Bu türlü saçma bir gündem yarattığım için halktan özür diliyorum.”

İş bayanı Aslı Şen, Linet’in “Tüm konuklarım benim için kıymetlidir” kelamlarına şöyle yanıtladı:

“O da bizim için değerli. Olmasa esasen gitmezdim. Oradaki davranış biçimi bana nazaran yanlışsız değildi. Hislerimi tabir ederken gerçek sözleri seçemediğimi düşünüyorum.” 

NE OLMUŞTU?

Canlı müzik dinlemeye Linet'i dinlemeye giden iş bayanı Aslı Şen, toplumsal medyasından yayınladığı Linet'in fotoğrafının üzerine çarpı koyarak yansısını göstermişti. Açıklamasında 'Adabımuaşeret yoksunu' olarak gördüğü Linet'in yanlış gördüğü davranışa değinmişti. Aslı Şen, şu açıklamalarda bulunmuştu:

"Yıllardır canlı müzik yerlerinde bir çok sanatçıyı dinlemeye giderim. Genelde de masam en öndedir. Adabımuaşeret gereği sanatçı bilhassa ön masalara (ki bence tüm salona demeli) gözünün ucuyla da olsa hürmetten bir selam verir.

Dün gece sanatkarımız 6 bayandan oluşan masamıza bir an olsun bile gözünün ucuyla bile bakmazken, her nedense tüm erkekli masalara gülücükler gönderiyordu. 2 sene evvel de diğer bir yerde yapmıştı, "herhalde ben yanlış anladım" demiştim. Dün gece de tıpkı şey olunca anladım ki hanımefendinin usulünden. Sesine bayılmama karşın, sahnesi ve bilhassa bayanlara olan hali sebebiyle masamızı erkenden terk ettik.

Biraz Tarkan'ı, Ebru Gündeş'i, Kenan Doğulu'yu, Zülfü Livaneli'ni Sezen Aksu'yu izlemesini öneririm. Starlık yalnızca ses ile olmuyor maalesef:("

Üst Alt