Son Konu

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'den Aslıhan Doğan Turan'a sürpriz teklif!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yasak_elmanin_yildizi_eda_eceden_aslihan_dogan_turana_surpriz_teklif_1639637382_773.jpg

Şimdilerde Yasak Elma dizisinde başrol oyunculuğu yapan Eda Ece, Aslıhan Doğan Turan’ın YouTube kanalına konuk oldu.

Galatasaray’da top koşturan Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan Youtube kanalında ünlü isimleri konuk ediyor. Bu haftaki konuğu da Yasak Elma dizisinde başrol oyunculuğu yapan Eda Ece'ydi.  FOX ekranlarında 5 dönemdir yayınlanan Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Ece, hayatına dair samimi açıklamalar yaptı. Yasak Elma ile ismini geniş kitlelere duyuran ve yurt dışında dahi tanındığını söyleyen Ece, yeni yarış programı hakkında konuştu. Yeni yarış programı dışında diziye övgüler yağdıran oyuncu, Aslıhan Doğan Turan’a farklı bir teklifte bulundu.

Oyuncu, “Hayat gereğince güç. Bunun için herkese müspet ve güler yüzle yaklaşıyorum. Snob’luk yapmak, ego kasmak bana nazaran değil.Kötülük yapan, ziyan veren yahut ardımdan konuşanlara bile müsamaha ile yaklaşıyorum. Sevmek muvaffakiyetin birinci kuralıdır. ‘Yıldız’ bana güç veriyor, birlikte büyüdük” dedi.

Eda, Aslıhan’a da dizide oynaması için rol teklif etti ve yapımcısına ileti gönderdi.

Doğan, “Şaka mısın? Nasıl, ne olur gel! Ben bir anda nasıl geleyim? Pekala, ne yapacağım ben orada? Neyi oynayacağım?” dedi.

Senaristlere seslenen Ece, “Aslıhan’ı Yasak Elma’da görmek istiyoruz arkadaşlar. Beşerler seni çok seviyor Aslıhan. Aslıhan Doğan Turan olarak geleceksin. Güler abla ile gel” sözlerini kullandı.

Teklife sıcak bakan Aslıhan Doğan ise “İnşallah. Seninle ilgili her şeyi yaparım.” dedi.

Üst Alt