Son Konu

Songül Öden olaylara sessiz kalmadı: Tedirginim!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
songul_oden_olaylara_sessiz_kalmadi_tedirginim_1575886635_1366.jpg

Son devirlerde yaşanan cinayet, tecavüz haberlerine ünlü oyuncu Songül Öden sessiz kalmadı. Öden, toplumsal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafın altına duygusal bir not düştü.

Emine Bulut cinayetinin üzerinden çok geçmedi akabinde 20 yaşındaki balerin kız Ceren Özdemir'in cinayeti yaşandı. Bu kan dondurucu hikaye önünde toplumsal medya ayaklandı. Ünlü oyuncu Songül Öden, halkın hislerini lisana getirdiği bir paylaşım ile toplumsal medyanın gündemine bomba üzere düştü. Hassas oyuncu paylaştığı fotoğrafının altına iç burkan bir not eklemeyi de ihmal etmedi.

7HhKN_1575887189_8067.jpg

İŞTE İÇ BURKAN O PAYLAŞIM;

XSTRC_1575886442_2167.jpg

40 yaşındaki oyuncu "Beni gerimden takip eden adamların tedirginliğini bende yaşadım kuşkusuz.. Bütün çocukluğum, anamın ‘’yolda birisi ben valideni babanı tanıyorum derse sakın konuşma onunla. Ben seni tanımıyorum deyip koşa koşa meskene gel” demesiyle geçti birçoğumuz üzere. Kapıya biri gelse ve meskende tek başımaysam güya içeride biri varmış üzere onunla konuşuyormuş taklidi yaparak geçti. Küçük olduğum için bu türlü öğretildiği diye düşünüyordum. Yetişkinlere nazaran savunmasızdık kuşkusuz. Özcesi bütün çocukluğum bir dedektif merakı ile etrafımı kolaçan ederek geçti, gayrı kız arkadaşlarım üzere. Tabi bizde dedektifçilik oynamak isterdik dertsiz tasasız. Artık evlat değilim lakin hala hengam devir tıpkı tedirginliği hissediyorum" laflarıyla hislerini cesurca lisana getirdi.

Üst Alt