Son Konu

Dunyanın En Guzel Aşk Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Aşk uzerine en guzel sozler

Bizim de dunyamızda sabah olacak gulum, duşmezse duşmesin yakamızdan olum Umuduma bin kurşun sıksa da olum unutma, umuduma kurşun işlemez gulum

Kirletirken incitirken sokaklar duşlerimi, orseleyip yok ederken yaşamak yureğimi, icime saklan hep orda kal Her solukta duymalıyım seni Umudumda kal, umrumda ol Sensiz anlamsızım bitanem

Bizim omrumuzde ırmaklarımız vardır Sularında hayallerimizi yuzdurduğumuz Bizim omrumuzde dostlarımız vardır , gunler ayrı gectiğinde uzulduğumuz

Eğer birini unutmak istiyorsan onun adını kumlara yaz sabehleyin dalgaların ve fırtınanın onu sildiğini goreceksin; eğer birini seviyorsan kalbine yaz ki hicbir fırtına ya da dalga onu silemesin!

Eğer birgun buluşacağımız yere gelemezsem dunyanın butun renklerinden oluşan bir demet cicek yaptır Cunku beni senden ayıracak olan tek kuvvet olum beni yakalamıştır demektir

Karanlık, icine beni bile alamayan kucuk dunyamda bir ateşboceği kadar az ışık versen de, tek ışığımdın biliyor musun ? Nereden bilirdim yanına yaklaşıp, dokunmak istediğimde parlayıp beni kule cevireceğini ?

Gullerimiz olsun kırmızı ve beyaz Kırmızı guller senin, beyaz guller benim Beni unutursan kırmızı guller solsun, ben seni unutursam beyaz guller kefenim olsun

Seni ne kadar sevdiğimi oğrenmek istersen yere duşen her yağmur damlasını tutmaya calış; tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir

Mavililer giyer deniz olurum, yeşiller giyer bahar olurum, belli olmaz belki birgun beyazlar giyer senin olurum

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, cekici ve guzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin

Üst Alt