Son Konu

Serkan Kaya ve Seren Serengil arasında neler oluyor? Suçlamalar arka arkaya geldi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
serkan_kaya_ve_seren_serengil_arasinda_neler_oluyor_suclamalar_arka_arkaya_geldi_1621666884_5487.jpg

Katıldıkları bir düğünde gerginlik yaşayan ve aylar sonra toplumsal medya üzerinden birbirleri hakkında sert açıklamalarda bulunan Serkan Kaya ve Seren Serengil'in ortasında neler yaşandığı merak konusu oldu.

Seren Serengil, 'Her şeyi İbrahim Tatlıses' benziyor dediği ünlü müzikçi Serkan Kaya ile Ankara'da bir düğünde karşılaştı. İkili birebir masaya otururken ortalarında gerginlik yaşandı. Arto'nun da olaya müdahale olmasının akabinde tansiyon giderek yükseldi. Seren Serengil, Serkan Kaya'nın kolunu sıkıp kendisini tehdit ettiğini tabir ederken şikayetçi olacağını da kelamlarına ekledi.

Serkan Kaya'dan da karşı atılım geldi ve Instagram'dan bir görüntü paylaşarak düğünde Seren Serengil ile yaşadıklarını sözlerle anlattı. Kaya, şu sözleri kullandı: "Bir arkadaş var bana kafayı takmış. Ne iş yaptığını dahi bilmiyorum. Beni ustalarımla kıyaslıyor. Haddini çok aştın S.S.. Senin baban çok değerliydi lakin o denli bir babadan bu türlü bir evlat. Ailene karşı tahminen güzelsindir lakin sanat topluluğuna çok gaddarsın. Babandan dolayı gazetelerde ve televizyonlarda yer almışsın lakin senin hiçbir işlevin yok. 1-2 tane sinema çekmişsin fakat oyunculuğun berbat."

Ben de onun üzerine o anları çeken Seren'in yanına gidip kolunu tutup nedir bu kininin nedeni diye sordum. Hakka giriyorsun yanlış yapıyorsun benimle de uğraşma. Allah'ından bul benden uzak dur. Hastalandın ben tekrar senin gerinden Allah şifasını versin, daha genç dedim. Edebini bil, ahlakını bil benimle uğraşma. Sen bir bayansın benim sana söyleyecek sözlerimde uzun olamaz. Yanındaki zırto ile sana muvaffakiyetler diliyorum.

Olaylarda ismi geçen Arto, Instagram'ın kıssa kısmından 'Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek bir karşılığım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye' kelamlarını paylaştı.

Üst Alt